Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Huawei P9 czy iPhone SE

iphone apple huawei android ios

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 cadcadcad

cadcadcad
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 10 luty 2017 - 09:01

Mam do wyboru Huawei P9 albo iPhone SE. Sytuacja wygląda tak, że do pracy korzystam z MacBooka, więc tutaj jest argument za kupnem iPhone. Co do rozmiaru to sam nie wiem, bo do tej pory miałem LG Spirit który jest mniejszy od P9 a większy od iPhone SE. P9 ma lepsze podzespoły, ale iPhone zbiera lepsze recenzje pod względem wydajności i czasu pracy na baterii. Filmów nie kręcę, zdjęcia robię sporadycznie. Pomoże ktoś? Może ktoś z Was miał ten albo ten telefon i może coś powiedzieć z perspektywy normalnego użytkownika?

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 10 luty 2017 - 09:10

Każdy na swój sposób jest dobry. Moim zdaniem tutaj powinny zadecydować 2 rzeczy. Jaki system wolisz i rozmiar urządzenia bo jednak różnica jest bardzo duża i w systemie i rozmiarze urządzenia. Jedź najlepiej do jakiegoś saturna albo media marktu i pomacaj obydwa.
  • 0

#3 tabask021

tabask021
  • Jam Łasic

• 631 postów

Napisano 10 luty 2017 - 10:30

Nie wiem czy to prawda że se rak długo trzyma , jak mialem p9 to trzymał mi z 3-4 dni przy moim użytkownik.
  • 0

PC i7 4790K + Fera 3 V2 | Gigabyte Z97X-SLI | 4x4 G.SKILL Ripjawsx 2133 DDR3 CL9| Gigabyte Winforce OC 1060 6 GB | Adata SU800 + WD Caviar 500GB + Samsung 750GB | Corsair VS550w | Advent 7204PL | Asus VG248QE | SPC M35 4xSPC 140 | Patriot V730 |SS Rival 310 | Bloody B-070 l Lenovo 15-ast

#4 balans

balans
  • Gaduła

• 400 postów

Napisano 10 luty 2017 - 15:58

A czy zamiast se nie masz możliwości kupić 6s ? Cenowo niewiele droższy od se, ale rozmiar już bardziej odpowiedni. Sam osobiście używałem IP 5, 6 i moim zdaniem 5 trochę za mała była, odpalenie navigacji, przeglądanie internetu, mediów, pisanie w szczególności jest znacznie wygodniejsze na większym iPhonie 6. Ale sam telefon już kompaktowy nie jest, bo iPhone 6 ma zbliżone wymiary do galaxy s6 który ma ekran sporo wiekszy. Jeśli nie, to na twoim miejscu przy wyborze skupiłbym się na tym do czego używasz telefonu, jeśli tylko podstawowe czynności i sam telefon w twoich rękach nazwijmy skrótowo więcej dzwoni niż facebookuje, mailuje, gra i mały rozmiar rzeczywiście jest dla ciebie ważny to se będzie odpowiedni. W każdym innym wypadku weź coś większego.

Użytkownik balans edytował ten post 10 luty 2017 - 16:04

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iphone, apple, huawei, android, ios

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych