Skocz do zawartości

Recommended Posts

mam model z intelem i3 2,40ghz, gt645m 2gb, 4gb ramu, obecnie zainstalowany Windows 7 Professional. Ile waszym zdaniem ten laptop powinien wyciągać fps? Mówie oczywiście o najniższych ustawieniach i rozdziałce miedzy 800x600 i 1024x768, kiedyś grając jakies rok temu albo lepiej miałem te stałe 99-100fps, obecnie mi się wachają bardzo.. na poczatku jest 100, stałe, później po jakimś czasie gry schodzi znów niżej i zostaje na tych 70-60 fps mimo, że wczesniej było wiecej, ja wiem, że to laptop i wgl.. no ale bez przesady, ta gra nie jest aż tak wymagająca chyba?
 
macie jakieś rady na te stałe 100fps? na rozdzialce 800x600 jakbym tyle miał by było luks.. oczywiście ustawiałem wszystkie parametry startowe
,
-processheap -high -novid -tickrate 128 -threads 4 -high -nod3d9ex -nojoy +mat_queue_mode 2
 
później patrzyłem jak działa gra bez tych parametrów i miałem dziwne wrażenie, że lepiej? jak to możliwe? w configu tez mam powpisywane odpowiednie żeby, czekam na jakieś pomysły, bo ponapierdziulam bym troszeczke

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...