Skocz do zawartości

Problem ze słuchawkami Razer Kraken USB


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Od kilku miesięcy korzystam ze słuchawek RAZER KRAKEN USB - Oczywiście z zainstalowanymi sterownikami od razera. Podczas grania łączę się z kolegą przez Skype celem prowadzenia rozmowy podczas grania. Wszystko działało bardzo fajnie do wczoraj, kiedy po nawiązaniu połączenia na Skype okazało się, że kolega mnie słyszy, za to ja jego nie. Wina leży po mojej stronie, bo przy nawiązaniu połączenia testowego z tzw. "botem", też go nie słyszę. Sprawdzałem już wszystko co przychodzi mi do głowy. Po zmianie w ustawieniach skype wyjścia dźwięku ze słuchawek na głośniki z monitora - wszystko jest ok. Po ponownym przełączeniu na słuchawki znowu cisza. Jest to o tyle dziwne, że na słuchawkach słychać absouletnie wszystko... muzykę, dźwięki systemowe skype, dźwięk nawiązywania połączenia, a po jego nawiązaniu nastaje cisza... Dzieje się tak tylko na słuchawkach. Instalowałem inne programy typu TeamSpeak i jest dokładnie tak samo - nie słychać rozmówcy. Po odinstalowaniu sterownika słuchawek wszystko wraca do normy, ale bez sterownika używanie tych słuchawek traci sens bo nie działają tak jak powinny i nie dźwięku 7.1 ;/ Bardzo proszę o pomoc... 

Link to post
Share on other sites

Masakrujący dźwięk efekt pseudo 7.1 możesz sobie darować im szybciej o nim zapomnisz tym lepiej, więc jak ci bez nich działa dobrze to w czym problem? No dobra ale jak już nie możesz bez tego (czego nie tknął bym palcem żeby się nie ubrudzić) żyć to spróbuj podłączyć ten wyrób słuchawko podobny pod inne gniazdo USB. Ewentualnie jak masz punkt przywracania Windowsa z momentu gdy wszystko działało to możesz przywrócić kompa do niego. Druga ewentualność możesz ściągnąć zwykłe oprogramowanie Razer surround i puścić je w trybie standardowych słuchawek też będziesz miał takie samo zniekształcenie dźwięku pseudo virtual 7.1. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...