Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam :)


 


Otóż mój telefon od kilku miesięcy zaczął odmawiać posłuszeństwa.


Co 2-3 tygodnie mam problem z bootloopem.


Niestety na sony t3 nie ma żadnego roma, a wgrywanie custom rom przez companion, czy flashtoola nie przynosi żadnego rezultatu (może ktoś spotkał się z podobnym problemem? Ale to tak offtop'owo)


W związku z tym, muszę zakupić nowy telefon.


  • mój budżet : 800 zł +/- 200 zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet/sklep stacjonarny
  • nowy czy używany : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :5/5.3
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : przeglądanie sieci, słuchanie muzyki, proste gry
  • najważniejsze wymagania : trwałość, rozsądny czas pracy na baterii, szybkość działania, brak niespodzianek jak bootloopy itp.

​Powiem Wam szczerze, że potrzebuję telefonu który mnie nie zawiedzie, ale który nie będzie reliktem przeszłości. Najbardziej mi zależy, żeby nie było z nim niespodzianek, żeby mi posłużył jak moje sony te 3 lata, a najlepiej i dłużej.


Nie wymagam nie wiadomo jakich bajerów jak mega super aparat, czy kołyski na dobranoc :D


Potrzebuję solidnego telefonu na dłuższy okres czasu.


Z mojej strony, zastanawiam się bardzo nad pójściem w egzotykę - w Xiaomi.


Oczywiście czytałem już trochę na temat różnych telefonów, ale prosiłbym o propozycję z Waszej strony i ewentualne napisanie, gdzie najpewniej jest kupić Xiaomi, bądź inny telefon. 


Wiedzy i opinii różnych osób nigdy za wiele :)


Pozdrawiam!


Link to post
Share on other sites

Możesz zapolować na używkę Xiaomi Mi5 3/32GB lub nowego Redmi 4 Pro. W Twoim budżecie najlepsze propozycje :) jak koniecznie chciałbyś nowego, to polecam ściągnięcie z Chin od ibuygou.com lub xon24_eu na allegro, z tym, że paczka może trafić na cło, choć rzadko się to zdarza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...