Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam soundbara do TV. Kwota około 600zł. Pytanie czy za tą cenę dostanę coś sensownego? Jeżeli nie jestem w stanie dołożyć, chociaż wolałbym zmieścić się w budżecie. Przeznaczenie do przede wszystkim filmy oraz gry. Rzadziej muzyka.

Link to post
Share on other sites

Odpuść naprawdę nawet dokladać nie na za bardzo do czego. Kup sobie edifier r2730b albo nizszy model do budżetu który jesteś w stanie zainwestować. Ew. Microlab solo c7 jeśli masz he hak odstawić na pół metra od ściany. I wyjdziesz na tym naprawdę dużo lepiej. Te wszystkie soundbar i dobry dźwiek to pić na wodę foto montaż

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ja kupilem Samsung HW-K450, podlaczylem do telewizora i jestem zadowolony fajnie gra i fajnie oglada sie filmy puszczone z kompa

A do czego go możesz porównać do jakiego zestawu 2.0?

Tylko nie pisz że do żadnego i polecasz bo kupiłeś a jak kupiłeś to przecież nie może źle grać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

odpowiedzialem na pytanie jaki soundbar, poszedlem do sklepu ze sprzetem tego typu, odsłuchalem kilka zestawow soundbarow jakie mieli, do 800zł ten gral wg mnie najlepiej, a Twoja propozycja bardziej mi pasuje do kompa niz do TV, ale to tylko moja zdanie

Link to post
Share on other sites

@bleck55 tu już przesadzasz, drugi raz mi się nie chce gadać na ten temat, ale wierz mi, że są soundbary, które na tyle przyjemnie grają, że do filmów wystarczą.

Przyznam Ci rację, że to nie kino domowe czy dobrze ustawiony zestaw 2.0, Lecz solo 7c, które będą tragicznie ustawione zagrają gorzej od soundbara - tak było przynajmniej u mnie gdy sobie jakiś tam model pożyczyłem od znajomego.

Edytowane przez neckol
Link to post
Share on other sites

Napewno nie w tym budżecie do 600zl.

Słuchałem parę soundbarów. I faktycznie o ile coś do filmów sie znajdzie(ale napewno za dużo większą kasę) tak do muzyki to już dramat.

 

Tragicznie można każde głośniki ustawić. Suba też można wsadzić w kont br przy ścianie (a większość ludzi tak ustawia)

Link to post
Share on other sites

Mam zarówno soundbar jak i głośniki edifier. Do filmów i TV soundbar jest wystarczający. Do muzyki poprostu się nie nadaje. Tylko ze to Harman Kardon SB26 za 1500 zł (tyle mnie kosztował nowy w połowie 2015 r.) . Jednak i tak lepiej grają głośniki, w moim przypadku Edifier R1280T 2.0, które kosztowały w październiku 2015 r. raptem 300 zł. Testowałem też tańsze rozwiązania ale niestety nie spełniały one moich wymagań (a nie jestem wymagający bo do muzyki mam słuchawki).

 

Soundbary maja dwie niepodważalne zalety nad głośnikami: dobrze się prezentują razem z tv oraz zajmują znacznie mniej miejsca (zazwyczaj można je powiesić pod tv).

 

Jeśli ktoś ma miejsce zdecydowanie powinien kupić głośniki. Jeśli jednak nie ma możliwości podpięcia głośników (jak ja) to zdecydowanie polecam wybrać się do sklepów posłuchać na żywo. Bo niestety opinie innych w przypadku sprzętu grającego nigdy nie będą w 100% pomocne. Każdy z nas ma inny słuch oraz zwraca uwagę na inne rzeczy w przypadku dźwięku o czym sam się doskonale przekonałem kupując kiedyś w ciemno słuchawki które zupełnie nie trafiły w mój gust (na szczęście uwielbiała je moja narzeczona).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Soundbar na pewno da lepszy dźwięk niż telewizor. Natomiast jeśli jest możliwość należy kupić głośniki. Dla mnie soundbar jest tylko rozwiązaniem tymczasowym. Już mam zaplanowane kino domowe ale dopiero po remoncie aby to wszystko miało ręce i nogi :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...