Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem przy instalacji The Sims 4 z ORIGIN

origin the sims instalacja the sims 4

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 afra1997

afra1997
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 05 luty 2017 - 16:05

Witam. 

A więc problem wygląda tak: wczoraj zakupiłam The Sims 4 przez Origin, ale na laptopie na którym zainstalowałam grę nie miło się grało, także dziś zainstalowałam Origin na drugim. Z pierwszego laptopa przeniosłam wszystkie pliki które znajdowały się w Program Files/Orgin Games/The sims4 lecz próbując zainstalować grę nie ma takiej opcji, jest tylko Pobierz, a wiadomo, że nie chcę czekać znów pół dnia, aby pobrać 11 GB plików... 

Bardzo prosiłabym o szybką pomoc, dziękuję.  :) 

• 0

#2 mrcndu

mrcndu
  • Bywalec

• 137 postów

Napisano 05 luty 2017 - 19:05

A próbowałaś kliknąć pobierz ? Bo prawdopodobnie będzie to trwało chwilę i origin tylko sprawdzi czy nie brakuje ci żadnych plików. 

Użytkownik mrcndu edytował ten post 05 luty 2017 - 19:06

• 0

#3 afra1997

afra1997
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 12 luty 2017 - 18:21

A próbowałaś kliknąć pobierz ? Bo prawdopodobnie będzie to trwało chwilę i origin tylko sprawdzi czy nie brakuje ci żadnych plików. 

Próbowałam i nic... Czekam, czekam, a wygląda na to jakby miało całe się pobierać.. Jakieś inne wyjście może? 

• 0

#4 mrcndu

mrcndu
  • Bywalec

• 137 postów

Napisano 13 luty 2017 - 15:45

Musisz wejść w ustawienia origin, a dokładnie "instalacje i zapisane stany gry". Tam jest "położenie biblioteki gier" i w to miejsce masz wrzucić sims4. Później klikasz pobierz i powinno w parę sekund tylko sprawdzić czy wszystkie pliki znajdują się w tym miejscu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: origin, the sims, instalacja, the sims 4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych