Skocz do zawartości

xbox 360 kontrola rodzicielska


Recommended Posts

Witam, kolega ma problem z xboxem mianowicie z kontrola rodzicielską i chciał bym spytać czy istnieje jakaś większa szansa by to usunąć lub złamać. Widziałem temat innego użytkownika forum lecz z kolegą nie możemy sobie z tym poradzić, link do tematu : http://forum.benchmark.pl/topic/54732-xbox-360-i-kontrola-rodzicielska/

Czy mógł by ktoś powiedzieć co można zrobić, i czy warto sobie zawracać głowę czy takich kompinacji jest bardzo dużo?

Link to post
Share on other sites

tak jest 

kazda konsola ma wlasny kod odblokowujacy do ustawin fabrycznych (kombinacja przyciskow na ekranie menu informacji o konsoli)

ja to ściagągam w 5 minut lecz używam programatora jr-programmer v2 (lub czytnika sd jak jest to slim 4GB) i sczytuję przez niego i program j-runner ten kod (po sczytaniu bedie w zakladce SMC jako RESET CODE) i odblokowuje kombinacja przyciskow - lt, rt, x, y, lb, rb + podana kobinacja

 

http://i59.tinypic.com/dxoxc.png

 

bez tego nic nie zrobisz (No chyba ze konsola ma RGH to wtedy można sczytać nand programem np Simpe Nand Flasher) lub możesz próbować wpisywać ostatnie przyciski kombinacji "na pałę" wtedy masz tylko 8 przycisków (kierunki L,R,U,D i ABXY) w 4 konfiguracjach co nawet nie wiem ile daje kombinacji

  ;)

podobno można tez dzwonić do microsoftu o kod lecz znajomy próbował ostatnio i nic nie podali to przyszedł do mnie na sczytanie programatorem

 

jak będzie kolega we Wrocławiu to może przynieść bo to 5 minut roboty ;) za czekolade zrobię :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tak jest 

kazda konsola ma wlasny kod odblokowujacy do ustawin fabrycznych (kombinacja przyciskow na ekranie menu informacji o konsoli)

ja to ściagągam w 5 minut lecz używam programatora jr-programmer v2 (lub czytnika sd jak jest to slim 4GB) i sczytuję przez niego i program j-runner ten kod (po sczytaniu bedie w zakladce SMC jako RESET CODE) i odblokowuje kombinacja przyciskow - lt, rt, x, y, lb, rb + podana kobinacja

 

http://i59.tinypic.com/dxoxc.png

 

bez tego nic nie zrobisz (No chyba ze konsola ma RGH to wtedy można sczytać nand programem np Simpe Nand Flasher) lub możesz próbować wpisywać ostatnie przyciski kombinacji "na pałę" wtedy masz tylko 8 przycisków (kierunki L,R,U,D i ABXY) w 4 konfiguracjach co nawet nie wiem ile daje kombinacji

  ;)

podobno można tez dzwonić do microsoftu o kod lecz znajomy próbował ostatnio i nic nie podali to przyszedł do mnie na sczytanie programatorem

 

jak będzie kolega we Wrocławiu to może przynieść bo to 5 minut roboty ;) za czekolade zrobię :)

okej dziękuje za informacje, czyli musi kupić jakiś programator by to sczytać samemu tak? jest to wersja slim, ale by odczytać czytnikiem sd też musi mieć jakiś płatny program? 

Dzięki za zaproszenia:P lecz myślę ze sporo taniej wyszło by już przerobienie konsoli ;d(ok 300km w 1 stronę;D) 

Link to post
Share on other sites

programator to ponad 100zł :) a czytnik SD to specjalny przygotowany  czytnik SD na USB specjalnie przygotowany i lutowany na płytę kablami (jesli to wersja 4gb)

bez podstaw lutowania i i wiedzy na temat sczytywania nandu nic nie zrobisz w obydwu przypadkach - szybciej uceglisz konsolę lub uszkodzisz nand

 

kazda osoba zajmujaca sie rgh Ci to zrobi - popytaj o cene nie powinno wyjsc wiecej jak 5 dyszek

i odrazu odblokuje ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również miałem problem z kontrolą rodzicielską,kupiłem wkładam jakąś syrzelankę a tu lipa,o kod krzyczy.Przywróciłem ustawienia fabryczne a kod dostałem jak zadzwoniłem na infolinię Microsoft Polska,powiedziałem jak sprawa stoi i tyle.Podajesz SN konsoli a gość Ci mówi jaka jest kombinacja przycisków na padzie.

 

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

u mnie RGH 100zł z wysyłką zwrotną

są plusy i minusy rgh

minus jest tak naprawdę jeden - żegnamy się z XBOX LIVE :)

 

konsola jaka data produkcji ? bo nie na każdej sie zrobic (sczytać nand mozna do odblokowania konsoli z kontroli rodzicielskiej ale juz rgh sie nie założy na konsole powyżej daty produkcji 30 sierpnia 2014)


Również miałem problem z kontrolą rodzicielską,kupiłem wkładam jakąś syrzelankę a tu lipa,o kod krzyczy.Przywróciłem ustawienia fabryczne a kod dostałem jak zadzwoniłem na infolinię Microsoft Polska,powiedziałem jak sprawa stoi i tyle.Podajesz SN konsoli a gość Ci mówi jaka jest kombinacja przycisków ma padzie.

tak zawsze było , że dzwoniło sie na infolinie

ostatnio znajomemu jednak nie podali bo jakies zmiany regulaminu itp itd

Warto jednak spróbować 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

u mnie RGH 100zł z wysyłką zwrotną

są plusy i minusy rgh

minus jest tak naprawdę jeden - żegnamy się z XBOX LIVE :)

 

konsola jaka data produkcji ? bo nie na każdej sie zrobic (sczytać nand mozna do odblokowania konsoli z kontroli rodzicielskiej ale juz rgh sie nie założy na konsole powyżej daty produkcji 30 sierpnia 2014)

tak zawsze było , że dzwoniło sie na infolinie

ostatnio znajomemu jednak nie podali bo jakies zmiany regulaminu itp itd

Warto jednak spróbować 

o proszę, to i na forum można przerobić, fajna sprawa zapamiętam i dodam do znajomych:) konsola z 2011 roku chyba;D, a powiedzmy jak to jest z sprzedażą czy taka konsole przerobiona pod tl 3.0 lub rgh mógł bym tutaj na forum wystawić?

Oraz tak z czystej ciekawości, jak myślisz xboxa ona też jakoś będą przerabiali, czy na xboxie 360 sie skończyło?  

Link to post
Share on other sites

a dlaczego miałbyś nie wystawiać :) rgh to nie tylko piractwo ;) konsola ma wtedy o wiele wiecej możliwości

Xbox one jak na razie nie jest przerabialny i prawdopodobnie długo nie będzie tak samo jak ps4 nie z tego powodu, że sie nie da (bo się da co nawet udowodnili panowie stawiajac LINUXA na ps4 lecz mówili, że tego nie udostepnią z racji potrzeby glitcha http://www.dobreprogramy.pl/Linux-na-PlayStation-4-dziala-juz-Steam-z-grami-a-nawet-nowe-API-Vulkan,News,78355.html )

a z tego powodu, że prawdopodobnie największe grupy zajmujące się  tego typu sprawami i ujawnianiem ich zostały odpowiednio opłacone przez wiadomo kogo ;) bo wszyscy nabrali "wody w usta" w tym temacie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a dlaczego miałbyś nie wystawiać :) rgh to nie tylko piractwo ;) konsola ma wtedy o wiele wiecej możliwości

Xbox one jak na razie nie jest przerabialny i prawdopodobnie długo nie będzie tak samo jak ps4 nie z tego powodu, że sie nie da (bo się da co nawet udowodnili panowie stawiajac LINUXA na ps4 lecz mówili, że tego nie udostepnią z racji potrzeby glitcha http://www.dobreprogramy.pl/Linux-na-PlayStation-4-dziala-juz-Steam-z-grami-a-nawet-nowe-API-Vulkan,News,78355.html )

a z tego powodu, że prawdopodobnie największe grupy zajmujące się  tego typu sprawami i ujawnianiem ich zostały odpowiednio opłacone przez wiadomo kogo ;) bo wszyscy nabrali "wody w usta" w tym temacie

wiele więcej możliwości? mogł byś tutaj troszkę się rozwinąć? 

Link to post
Share on other sites
- uruchamianie gier bezpośrednio z dysku twardego konsoli lub USB (np PENDRIVE !)

- uruchamianie gier z innych regionów (PAL, NTSC)

- uruchamianie wszystkich gier „Arcade” w pełnych wersjach

- uruchamianie wszystkich dodatków DLC

- uruchamianie programów stworzonych tylko pod konsole z RGH !

- URUCHAMIANIE EMULATORÓW INNYCH KONSOL JAK PlayStation, N64 i WIELE innych

- możliwość podpięcia dowolnego, większego dysku (do 2TB) o wielkości 2,5 cala

- zmiana KV konsoli

- pozwala na ponowne działanie konsolą z wadami układu sieciowego czy z defektem upscallera (normalnie taka konsola ma rrod-a)

- oraz wiele więcej!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...