Skocz do zawartości

Xperia Z2 nie włącza się, miga czerwona dioda


Recommended Posts

Witam,

mam problem z Xperią Z2. Otóż miałem w domu ramkę z ekranem i postanowiłem wpiąć jej płytę główną. Złożyłem wszystko idealnie. Podłączam pod ładowarkę, a tu zaczyna migać czerwona dioda, czasami z tą diodą zapala się logo Sony i od razu gaśnie. Dioda świeci mniej więcej tak: zaczyna świecić bardzo słabo, potem mocniej i gaśnie i tak w kółko przez ok. 3s. Kiedy podłączyłem wszystko do komputera to było tak samo. Komputer nawiązuje połączenie i od razu je zrywa ( dźwięk wpinania urządzenia i wypinania). Próbowałem kombinacje klawiszy i włącza się niebieska dioda ale nic poza tym. Kilka razy zauważyłem też że w trakcie migania czerwonej diody zapala się na ułamek sekundy zielona. Przed chwilą podłączyłem ją do ładowarki i w pewnym momencie zauważyłem że dioda nie miga tylko świeci cały czas, odpiąłem i to samo. 

Link to post
Share on other sites

Żeby nie zakładać nowego tematu.

Mój Sony Xperia Z1 miał podobne objawy (również dioda migała i nic więcej nie robił), lecz jakimś cudem przez Xperia Companion udało mi się naprawić system, uruchomił się po jakimś czasie, ale nie mogę nic praktycznie z nim zrobić, bo po dotknięciu górnej części pleców telefon się wyłącza lub resetuje. Czy ktoś miał podobne doświadczenie lub wie jaka może być przyczyna?
Wilgoć? 

EDIT. Zauważyłem, że póki uciskam plecy na wysokości znaczka NFC jest w porządku, chwilę po zwolnieniu "uścisku" następuje przerwa działania ;/

Edytowane przez Pawekf1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...