Skocz do zawartości

Przyciski myszy i klawisze klawiatury pozostają wciśnięte Help


Recommended Posts

Zasilacz POWER ZONE 650W 80PLUS Bronze

Płyta główna MSI Z170A Gaming M3 Z170

Procesor Intel Core i7-6700K 4.0GHz 8MB

Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8GB 3000MHz CL15

Grafika MSI GeForce GTX 970 GAMING 4GB DDR5

Dyski SSD HyperX Savage 240GB SATA3

WD Caviar Blue 1TB 7200RPM 64MB cache

System operacyjny Windows 10 Home BOX 64bit

Chłodzenie CPU be quiet! Dark Rock 3

Obudowa be quiet! SILENT BASE 800

Mysz TT esport Volos

 

Więc tak. Problem jest taki że po naciśnięciu przycisku myszy (nie tylko myszy klawiatury i pada też ale myszką jest więcej klikania a pada rzadko kiedy używam więc problem nie jest tak częsty) tuż po jego zwolnieniu komputer reaguje tak jakby nadal był  wciśnięty. nie jest to częste czasami wciągu 2 tygodni zdarzy się raz a czasem jakieś 5 razy wciągu godziny(myślę że trzeba przycisnąć akurat w tym momencie kiedy pojawia się jakiś błąd, więc ciężko wyczuć)

 

Zrobiłem system zainstalowałem najnowsze aktualizacje płyty głównej, i zaktualizowałem bios, (bo sądzę że to wina płyty, bądź portów USB) nic nie pomogło. nie mam innych pomysłów. Mysz jest dobra bo to niejedyne urządzenie na którym to się dzieje. Aaa śmiem podejrzewać że tania klawiatura z Netto ;D może mieć coś z tym wspólnego jeszcze sobie nie zakupiłem nowej :)

 

Jakieś pomysły? może płyta jest uszkodzona? aa zapomniałem dodać że męczę się z tym już prawie rok bo nie chciało mi się przeinstalowywać systemu lecz mam już dość, i nawet głupio że komputer za tyle kasy i takie coś (problem zaważyłem nie długo po tym jak złożyłem ten komputer nie jestem w stanie określić kiedy dokładnie w sumie mało korzystałem czekałem na myszkę) Miałem też problem dużym wykorzystaniem pamięci ale po kilku aktualizacjach win10 samo się naprawiło, miałem nadzieje że to też się naprawi :)

 

Z góry dzięki

 


zapomniałem napisać że:

-po ponownym naciśnięciu zablokowany przycisk się zwalnia i dalej śmiga normalnie

-raczej nie jest to wina portów USB bo myszka działa prawidłowo w momencie występowania problemu tzn. wskaźnik myszy nie zacina się, nie przeskakuje. W każdym porcie jest działa tak samo

 

Edytowane przez Chupachups91
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...