Skocz do zawartości

CS:GO Zmniejszenie pingu na turniejowym


Recommended Posts

Witam,


Próbuję walczyć z pingiem na grze turniejowej, ale niestety nie wychodzi i zastanawiam się czy to w ogóle możliwe. 


Otóż, grając na serwerach polskich np. deatchmatch postawionych na pukawce, ping w grze wynosi 10-12 max. Natomiast w każdej grze turniejowej wynosi on około 50-60. Domyślam się, że jest tutaj kwestia serwerów ale zastanawiam się czy jakkolwiek będzie możliwość obniżenia tego pingu, jak zapewne każdy wie różnica między 12,15 czy 20 pingu a 50-60 jest ogromna, np. w sprayowaniu.


 


Walczyć z tym próbowałem w następujące sposoby:


-korzystałem z tego artykułu: http://techfresh.pl/...jszenie-pingu/�i na początku zastosowałem się do wszystkiego oprócz pkt. 4 " Zmiana przepustowości łącza " i nie było widać żadnej różnicy, ping w dalszym ciągu był powyżej 50 w rozgrywce. Następnie zastosowałem się jednak do pkt.4 i w rozgrywce, rzeczywiście ping spadł do 47 około czyli o jakiś 5.


 


- Jeżeli chodzi o łącze, jestem w sieci UPC, prędkość to 250MB/s i router standardowy od UPC model ( nie wiem czy dobrze sczytałem ) : Ubee Part No: EVW3226EU.


 


Wyniki speedtestu: http://www.speedtest.net/pl/


- Pobieranie: 241,08 Mb/s


- Wysyłanie: 20,01 Mb/s 


- Ping 11ms


 


Chciałem poprosić o pomoc w tej kwestii. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić ? Czy zmniejszenie pingu do 20-30 w grze turniejowej jest w ogóle możliwe ?


Dziękuję Wszystkim z góry za odpowiedź !


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że będzie będzie bardzo ciężko zmniejszyć ping poniżej 45ms, gdyż Valve Corporation nie posiada serwerów w Polsce. Serwery, które obsługują polskich użytkowników znajdują się Stockholm (Szwecja) i w Luksemburgu, więc jeśli nie masz zamiaru się wyprowadzać z Polski to może być ciężko.

Link to post
Share on other sites

Chciałem poprosić o pomoc w tej kwestii. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić ? Czy zmniejszenie pingu do 20-30 w grze turniejowej jest w ogóle możliwe ?

 

 

Podłącz się po kablu, przed grą zrestartuj router/zmień hasło spowoduje to rozłączenie sie wszystkich urządzeń "zżerających" łącze, wyłącz wszystkie programy które korzystają z łącza.

Może to nie obniży pingu do 20 ale zawsze coś pomoże

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...