Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CS:GO Zmniejszenie pingu na turniejowym

cs csgo ping fps lagi pomoc problem techniczny porada

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 loleq772

loleq772
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 18:48

Witam,

Próbuję walczyć z pingiem na grze turniejowej, ale niestety nie wychodzi i zastanawiam się czy to w ogóle możliwe. 

Otóż, grając na serwerach polskich np. deatchmatch postawionych na pukawce, ping w grze wynosi 10-12 max. Natomiast w każdej grze turniejowej wynosi on około 50-60. Domyślam się, że jest tutaj kwestia serwerów ale zastanawiam się czy jakkolwiek będzie możliwość obniżenia tego pingu, jak zapewne każdy wie różnica między 12,15 czy 20 pingu a 50-60 jest ogromna, np. w sprayowaniu.

Walczyć z tym próbowałem w następujące sposoby:

-korzystałem z tego artykułu: http://techfresh.pl/...jszenie-pingu/�i na początku zastosowałem się do wszystkiego oprócz pkt. 4 " Zmiana przepustowości łącza " i nie było widać żadnej różnicy, ping w dalszym ciągu był powyżej 50 w rozgrywce. Następnie zastosowałem się jednak do pkt.4 i w rozgrywce, rzeczywiście ping spadł do 47 około czyli o jakiś 5.

- Jeżeli chodzi o łącze, jestem w sieci UPC, prędkość to 250MB/s i router standardowy od UPC model ( nie wiem czy dobrze sczytałem ) : Ubee Part No: EVW3226EU.

Wyniki speedtestu: http://www.speedtest.net/pl/

- Pobieranie: 241,08 Mb/s

- Wysyłanie: 20,01 Mb/s 

- Ping 11ms

Chciałem poprosić o pomoc w tej kwestii. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić ? Czy zmniejszenie pingu do 20-30 w grze turniejowej jest w ogóle możliwe ?

Dziękuję Wszystkim z góry za odpowiedź !

• 0

#2 kamillus98

kamillus98
  • Nowicjusz

• 16 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 20:41

Wydaje mi się, że będzie będzie bardzo ciężko zmniejszyć ping poniżej 45ms, gdyż Valve Corporation nie posiada serwerów w Polsce. Serwery, które obsługują polskich użytkowników znajdują się Stockholm (Szwecja) i w Luksemburgu, więc jeśli nie masz zamiaru się wyprowadzać z Polski to może być ciężko.

• 0

#3 loleq772

loleq772
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:07

Tak też podejrzewałem, że głownie tutaj będzie problem, nie jestem zbyt na bieżąco czy jest jakakolwiek szansa, że będą serwery również w Polsce ?

• 0

#4 JohnWoo

JohnWoo
  • BRO SHIELD

• 656 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:10

Troche dziwne, ja majac internet z wtvk na turniejowych mam pingu w okolicach 25-30, czasem zdarza sie ~15, ale to zalezy od dostawcy i tego gdzie jest serwer, wiec raczej nic z tym nie zrobisz.

• 0

Lenovo Ideapad 320 

#5 Frgiarros

Frgiarros
  • Amator

• 41 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:32

Chciałem poprosić o pomoc w tej kwestii. Czy jest coś co mogę jeszcze zrobić ? Czy zmniejszenie pingu do 20-30 w grze turniejowej jest w ogóle możliwe ?

Podłącz się po kablu, przed grą zrestartuj router/zmień hasło spowoduje to rozłączenie sie wszystkich urządzeń "zżerających" łącze, wyłącz wszystkie programy które korzystają z łącza.
Może to nie obniży pingu do 20 ale zawsze coś pomoże
Pozdrawiam

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cs, csgo, ping, fps, lagi, pomoc, problem, techniczny, porada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych