Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jaki projektor za ok. 2500zł (Epson, Benq, Optoma)

projektor epson benq optoma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 piotr3kk

piotr3kk
  • Amator

• 44 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 13:39

Witam,

planuję zakup projektora za ok. 2500zł, prawdopodobnie na raty 0%. Troszkę już poprzeglądałem różne strony, fora itp i mam problem z wyborem projektora dla siebie.

Modele, które mnie zainteresowały to Optoma hd141x, Benq w1070 i Epson eh-tw5300. Ostatnio byłem u kumpla, który ma Benq w1070 i bardzo spodobał mi się ten rzutnik, takie coś by mnie zadowoliło :D. Czy Optoma hd141x jest w stanie dać te same wrażenia lub Epson eh-tw5300?

Projektor głównie będzie używany do filmów i grania na konsoli. W chwili obecnej wyświetlany obraz będzie z odległości 2-2,5m na ścianę, a w niedalekiej przyszłości na ekran projekcyjny.

A może jesteście w stanie coś polecić innego?

Będę wdzięczny za każdą poradę :)

Użytkownik piotr3kk edytował ten post 23 styczeń 2017 - 13:40

• 0

#2 BULDOGGG

BULDOGGG
  • Pozytywnie nastawiony do społeczeństwa informacyjnego

• 638 postów
  • Miejscowość:Katowice

Napisano 19 luty 2017 - 09:29

polecam epsona lub benq

• 0

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: projektor, epson, benq, optoma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych