Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Myszka gamingowa

bezprzewodowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 joint009

joint009
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 09:06

§  Budżet: Max 150zł
§  Jakiej myszki obecnie używasz: Trust MaxTrack
§  Jaką masz obecnie podkładkę:  A4Tech X7
§  Z jakich wartości DPI korzystasz:  400-1000
§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:  Różnie :) zależy od gry ( ok30cm)
§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS - głównie CS:GO
§  Ile przycisków używasz w myszce:  do tej pory używałem 2 pod kciukiem ale im więcej przycisków tym lepiej :) binduje sobie VoIP - TS3 i komunikacja w grze,
§  Chwyt: Palm
§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka: ok12cm
§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Trust traci żywot :) Obecna wykrywa ruch 1cm nad powierzchnią (Tracer Battle Heroes)
§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Tym razem chciałbym aby to była myszka bezprzewodowa. Nie jestem żadnym ProGamerem żeby zależało mi na ułamku sekundy reakcji, brak kabelków powinien być wygodniejszy w transporcie

W miarę fajna wydaje się A4Tech z serii Bloody.
Patrząc po cenach za bezprzewodową myszkę A4Tech'a trzeba dać w sumie 2 razy więcej niż za myszkę "z ogonkiem"

Użytkownik joint009 edytował ten post 23 styczeń 2017 - 09:10

• 0

#2 ultramateo

ultramateo
  • Gaduła

• 262 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 20:56

Za 80 zł masz A4Tech A90 ewentualnie AL90 z sensorem laserowym.  Od razu ci mówię, że optyczna lepiej sprawuje się w grach. Odnośnie myszek bezprzewodowych, to naprawdę nie warto ze względu na input lag i wyższą cenę. Kabel moim zdaniem nie przeszkadza w użytkowaniu. Sam mam ten model i polecam, więcej do szczęścia nie potrzeba :)

• 0

#3 joint009

joint009
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:08

Input lag chyba nie bedzie tak wysoki aby byl zauwazalny golym okiem? Najwieksza wada chyba jest cena :) Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#4 ultramateo

ultramateo
  • Gaduła

• 262 postów

Napisano 23 styczeń 2017 - 22:46

Dla niektórych tak, a dla innych nie. Kwestia preferencji. Kupiłem sobie na kabel, żeby mieć święty spokój i nie narzekam. To twoja decyzja. Ja ci tylko przedstawiam wady i zalety. :)
  • 0

#5 Cardistry

Cardistry
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 12:10

Jak nie próbowałeś, to na innych forach mocno zachwycają się do 150 zł na DM1 Pro, możesz sobie na Morelach sprawdzić lub Komputroniku. Ma niezły sensor w tej cenie. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych