Skocz do zawartości

Windows 7-Nie działająca klawiatura i mysz tylko podczas bootowania z dysku


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez darth_moll,

Recommended Posts

Witam

 

Mam problem z Windowsem 7. Gdy system się załaduje okazuje się, że nie działa klawiatura ani myszka(nawet nie świecą im się diody, tak jak by nie były w ogóle podłączone do PC) ale tylko gdy w BIOS jest ustawione bootowanie z dysku twardego.(I nie chodzi mi o menu jednorazowego wyboru) Gdy zmienię na bootowanie z CD/ROM to nagle zaczyna wszystko działać, bez problemu. Nie mam pojęcia o co chodzi. Dodatkowo mogę zaznaczyć, że mam zainstalowane 2 systemy na jednym dysku. W 10 i W7.

Mój model płyty głównej:

MSI H81M-P33

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Przejrzyj ustawienia zasilania. U mojego brata nie działała klawiatura i mysz na usb( w biosie działały). (panel sterowania, opcje zasilania,wybierz plan wysoka wydajność,zmień zaawansowane ustawienia zasilania i tam będziesz mieć opcje od USB). Dokładnie nie pamiętam nazw, bo siedzę teraz przed win10. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przejrzyj ustawienia zasilania. U mojego brata nie działała klawiatura i mysz na usb( w biosie działały). (panel sterowania, opcje zasilania,wybierz plan wysoka wydajność,zmień zaawansowane ustawienia zasilania i tam będziesz mieć opcje od USB). Dokładnie nie pamiętam nazw, bo siedzę teraz przed win10. 

 

Dzięki, działa!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...