Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam mam pytanie odnośnie karty graficznej jaką byście polecili do 300 zł. Najbardziej mi zależy by cs go utrzymywał się na tych stałych 60 fps. Wcześniej miałem jakąś od GIGABYTE 512 MB RAM.I cs chodził w granicach do 40 fps na mapie najmniej wymagającej.

 

Moje podzespoły:

Płyta główna- GIGABYTE GA-G33M-S2H

Procesor-Intel Core 2 Duo CPU 2.20 GHz 

RAM-Włożone 4GB a wczytuje tylko 2.

Zasilacz-MC-400ATX 2.0 pfg 400W Modecom

 

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Link to post
Share on other sites

Radeon 7770, 7790, 7850 

 

Ale do tego procesora to wszystko jest za mocne, nie ma tam sensu kupować nowej grafiki. Procesor to złom zasilacz też. Tak się składa, że wczoraj podobnego kompa znajomemu robiłem podobny procesor pentium e5300 podkeciłem go do 3.6GHz grafika jaka tam tam była to gf9600 a i tak nie była wykorzystywana na maxa zazwyczaj chodziła na 80% 

 

 

Co do ramów próbowałeś, włożyć w inny slot lub odpalić kompa tylko na tej kostce co jej nie czyta?

 

Osobiście bym zbierał na nowego kompa, jeśli nie masz forsy możesz po taniości kupić quada np. q6600 chodzą czasem po 50zł, podkręcić go o ile się da, zmienić na jakiś normalny zasilacz np. chiefteca lub fortona koszt ok 70zł, i wtedy znaleźć jakąś grafikę za 150 zł no i ogarnąć te ramy, aby były 4gb 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

Każda złotówka wsadzona w komputery z lat świetnosci s775 to pieniądze wyrzucone w błoto, takiego i3 2100 3.1GHz ostatnio ktoś sprzedawał za 120zł, do tego płyta za 80zł, hd 7770, zasilacz jakiś markowy za 40zł, 4gb ram 60zł i 500zł masz maszynkę, która ciągnie csgo bez problemu na 100-150fps.

 

Znalazłem tą i3 na labie http://forum.pclab.pl/topic/1188148-Procesor-i32100-31Ghz/

Edytowane przez katystopej
Link to post
Share on other sites

RAM widzi 2 GB ?

A w BIOSie ? Tak samo czy tylko w systemie widzi 2 GB ?!

 

Co do karty to poszukaj używki nVidia GTS 450. Nowej niema sensu do tego sprzętu. Na kartę wydasz ok 150 zł. Reszta zostanie, odłożysz kilka zł i kupisz Core i3 do którego karta będzie już odpowiednia. 

Link to post
Share on other sites

Każda złotówka wsadzona w komputery z lat świetnosci s775 to pieniądze wyrzucone w błoto

 

Wątpie, aby kolega wyżej chciał, aż tyle inwestować w komputer, aby pograc tylko w csa wiec mu podałem najtańszą możliwą opcję na s775  która będzie trochę mniej wydajna od tego i3 ale znacząco tańsza. 

Edytowane przez WaltKowalski
Link to post
Share on other sites

co do zasilacza to jak kolega @daryzda

modecom mc ma bebechy fortrona,czyli do ostatnich nie należy

co do ramu,mem test na na każdej kości oddzielnie,przynajmniej ze dwię pętle

nawet xp powinien widzieć ciut ponad 3,5GB

a grafa?

hd 7770

chyba że zmiana procka na zmodowany lga771 to nawet i hd 7850(tylko koszt :/ )

choć fakt faktem jak doprze poszukać to znajdzie się i3-21xx za +- 300 pln ze wszystkimi przyległościami

Link to post
Share on other sites

Autorze postu, jeżeli to jest ten zasilacz http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Przeglad_zasilaczy_ATX__ModeCom_MC-400_ATX_2.0-1310.html . To dla Modecoma produkował go Fortron więc jest ok.

Tak to jest ten zasilacz.A czy najtańsza karta graficzna np:. z morele.net uciągnie mi cs go na stałym 60 fps?

Edytowane przez sikmat1997
Link to post
Share on other sites

ja też uważam że zasilacz jest ok, to stara ale solidna konstrukcja

niektórzy jak widzą markę Modecom, od razu z góry skreślają nie wiedząc że ta marka też ma swoje dobre serie

 

 

 

Co do karty to poszukaj używki nVidia GTS 450.

to już lepiej HD 7750 1GB DDR5, też kosztuje 150zł a jest trochę wydajniejszy i dużo bardziej energooszczędny oraz wspierany w sterownikach

 

na karty pokroju HD 7790 , 7850 trzeba by wstawić mocniejszy procesor

 

 

 

A czy najtańsza karta graficzna np:. z morele.net uciągnie mi cs go na stałym 60 fps?

nowe tanie karty graficzne nadają się tylko do biura, na tym nie pograsz

jeśli budżet jest niski wtedy sens ma tylko rynek używany

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...