Skocz do zawartości

Jaki procesor do gry world of tanks?


Recommended Posts

Mialem fx6300 phenoma 965 i tez byly spore spadki . Potem zmienilem na i5 4440s i nie spada ponizej 70fps . Wczoraj wymienilem procesor na taniego g3258 i jest tak samo jak na i5 . Bo pewnie karta jest juz ograniczeniem . Ja kupilem tego proca za 200zl do tego mam plyte za ktora zaplacilem 120 . W dodatku moge go podkrecac . Na razie 3.6ghz na seryjnym chlodzeniu . W wiecej jeszcze nie zdazylem sie pobawic. Wot wykorzyztuje max 2 rdzenie im beda wydajniejsze tym lepiej . No i amd ta gra nie lubi . Wydasz pare stowek na 8320 i bedziesz mial 5 fps wiecej . Gra nie warta swieczki .

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites

Pozamiatali rynek z FX'ów które straciły resztki opłacalności zakupu po premierze G4560.

Mam pytanie do FX-a 6300 .Mam problem z stuttering na tym procesorze. Pisałeś że winę za to ponosi APM.

 

http://forum.benchmark.pl/topic/48005-throttling-w-amd-fx/

 

Możesz wytłumaczyć jak skonfigurować ten skrypt aby osiągnąć APM=0 ? i z automatu w autostarcie.

Pozdr. Brack.

Link to post
Share on other sites

Pozamiatali rynek z FX'ów które straciły resztki opłacalności zakupu po premierze G4560.

cos czuje, że oni coś o tanich ryzenach juz wiedzą, stąd ta akcja, nigdy intel (oczywiście od czasów jak jest samotnym liderem) nie dawał na premierę tak tanio nowych procków i3 (bo tak tego pentiuma można traktować)

Link to post
Share on other sites

Tylko co ma wspólnego Twój problem z APM ? Gdzie w tamtym wątku widzisz coś o stutteringu ?

To co za to odpowiada? szukam odpowiedzi w całym necie i nic nie mogę znależć. Mam przycinki i chciałbym je zlikwidować.  Mam włączony Afterburner i max temp. na CPU to 57st.

Link to post
Share on other sites

@k0chan

Tylko wedle najnowszych przecieków tanie ryzeny to maj/czerwiec, w lutym podobno premierę miałyby mieć tylko 6 i 8 rdzeniowe modele.

 

Tak, karty AMD też miały być rewolucyjnie tanie i wydajne, a skończyło się na zawiedzionych nadziejach i przeciętności, a do tego trochę czasu minęło zanim uporali się ze sterownikami

@k0chan

Tylko wedle najnowszych przecieków tanie ryzeny to maj/czerwiec, w lutym podobno premierę miałyby mieć tylko 6 i 8 rdzeniowe modele.

 

Tak, karty AMD też miały być rewolucyjnie tanie i wydajne, a skończyło się na zawiedzionych nadziejach i przeciętności, a do tego trochę czasu minęło zanim uporali się ze sterownikami

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...