Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Stream OBS (slajdy, a nie stream)

stream obs twitch komputer internet pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 shine

shine
  • Amator

• 28 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 16:36

Cześć. :)

Mój problem polega na tym, że próbując streamowac na twitch.tv grę League Of Legends, obraz u innych osób wygląda bardziej jak pokaz slajdów.

Próbowałem zmieniać bitrate od 1000 do 3500 i nic to nie dawało. Jest to wersja OBS 17.00 64 bit.

Server mam ustawiony na Warsaw,Poland oraz twitch.tv.

Oglądałem wiele filmików dotyczących konfiguracji itp, ale zaden nie pomógł więc piszę tutaj.

Myślę, że może być to wina moje sprzętu, podam co trzeba. Jeśli o czyms zapomniałem prosze o info :)

Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E6300 @ 2.80GHz 2.79GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT
RAM: 4GB
System 64 bitowy

Ostatnio zmieniłem internet na światłowód i upload mam ok 30-50 Mb/s, więc myślę, że nie w tym problem.
Chciałem tylko dodać, że kiedy streamuję pulpit itp. wszystko jest idealnie, dopiero po odpaleniu gry zaczyna zacinać.

• 0

#2 zwierzix12

zwierzix12
  • Gaduła

• 442 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 18:18

Twój sprzęt się nie nadaje do Streamowania. W wymaganiach podanych przez OBS jest napisane, że minimum procesor i7, 8GB ramu i karty graficzne od jakiejś tam rodziny. Osobiście mam i5 4460, 8GB ram, GTX 960 4GB, HDD i ze streamowaniem ciężko, aczkolwiek znalazłem odpowiednie parametry do Streamowania i jest to w miarę oglądalne.

• 0

#3 mst

mst
  • old wise mst

• 1873 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 18:53

Do tematu streamu bez i7 nie podchodź. Do tego reszta sprzętu też musi być odpowiednia. Niestety z Twoim PC nie ma szans.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: stream, obs, twitch, komputer, internet, pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych