Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie Komputera: Gry

Maksymalna Kwota jaką dysponujesz: 3500+

Kiedy zamierzam kupić komputer: Marzec 2017

Czy będziesz podkręcał sprzęt: Jeżeli płyta główna i procesor pozwolą to tak.

Specjalne Wymagania: Brak :-)

Których części potrzebuję: Buda

Czy posiadasz części z porzedniego komputera: Tak, monitor. Potrzebuję tylko "budy".

Witam, używam rozdzielczości 1920 x 1080 i w takiej rozdziałce w najbliższym czasie będę grać ponieważ nie planuję zmiany monitora. Czy warto pakować się w tej cenie w Kabylake? Co polecacie? Chciałbym kupić dysk SSD ponieważ do tej pory korzystałem z MX200 250GB, które bardzo chwaliłem, niekoniecznie musi być w budżecie najwyżej dołożę do niego. Pozdrawiam :-)

 

Link to post
Share on other sites
1 x  Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ 1 x  AsRock B150 Fatal1ty Gaming K4/Hyper /intel B150, DDR4, LGA1151/ 1 x  GoodRam 8GB (2x4GB) 2133MHz CL15 Play 1 x  Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 1 x  SilentiumPC Regnum RG2 (Pure Black) 1 x  Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny 1 x  Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB DDR5 192bit (1797/8008) http://www.esc.pl/images/icons/stock_icon2.png 1 x  SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024

 

3574 zł + Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Idziesz w OC CPU poprzez BCLK. Wszystkie stockowe i5 Skylake / Kaby Lake zostawiasz w ten sposób w tle. Do tego masz lepsze mobo w pełnym ATX + ALC1150. GTX 1060 od Gigabye z backplate i pół pasywnym chłodzeniem. 449W na +12V z sporym zapasem. Chłodzenie na CPU z 100 mm wentylatorem pod OC da radę. Mała dopłata do Fera 2 z 120 mm wentylem. Obudowa z dwoma wentylami 120 mm. Jak coś z oknem, to też z 2 x 120 mm - SilentiumPC Regnum RG1W

 

Dorzuć do tego SSD 240 GB w postaci Iridium Pro i masz bardzo wydajny i opłacalny zestaw. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie lepiej na przykład 6600K? Jakieś z170? Co myślisz?

 

Wynik OC będzie zbliżony. Jak chcesz, to dopłacaj. Ja starałem trzymać się budżetu. 

 

 

 

Warto by w sklepie złożyli PC?

 

Jak masz pojęcie, to składaj sam

 

 

 

Jak z jakością złożenia?

 

Musi to być zrobione dobrze i jest. Nie ma jednak co myśleć o jakiejś szczegółowej aranżacji okablowania w tym przypadku

 

 

 

Reszta pudełek przyjeżdża do mnie, tak?

 

Tak 


A jeżeli już, to 7600K + Z170 / Z270

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...