Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Gdzie oglądać filmy i seriale online?

filmy film serial

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kwakus18

kwakus18
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 19:06

Witam!!

Mam pytanie, otóż poszukuję serwisu dzięki któremu będę mógł oglądać filmy i seriale online bez ograniczeń. No główny problem, zbliżają sie ferie i trzeba wymyślić sobie rozrywkę :D wracając do tematu jaki serwis polecicie? Może być nawet płatny, byle tylko można było po jednorazowej zapłacie oglądać dowolne filmy, dokładnie chodzi mi o to ze np. kupuje jakieś premium za 30 zł sms i wykupuje dostęp na miesiąc i oglądam co chce :) Z góry dziękuję bardzo za pomoc :)

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10113 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 20:07

https://www.google.p...chrome&ie=UTF-8

• 0

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 kwakus18

kwakus18
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 351 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 15:19

No tak, wiem jarrino że istnieje takie cos jak wyszukiwarka google :) ale liczyłem na jakieś opinie, jakieś propozycje :) wiele jest tego typu stron, a ja po prostu poszukuje opinii ludzi, żeby wiedzieć czy istnieje jakiś serwis działajacy na podobnych zasadach jak kinoman.tv że wchodzę na strone i oglądam film bez zbędnego pobierania itd :)

• 0

#4 mst

mst
  • old wise mst

• 1873 postów

Napisano 14 styczeń 2017 - 16:29

Kinoman był nielegalnym źródłem. Tutaj piractwa nie wspieramy, więc nie oczekuj takiej pomocy.

Z legalnych:

Netflix.pl
Ipla.pl
Player.pl
Vod.pl
Tvp.vod.pl
Amazon Prime
+
empik.com
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: filmy, film, serial

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0