Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Alternatywa dla AutoCad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 Janko3210

Janko3210
  • Nowicjusz

• 9 postów

Napisano 11 październik 2017 - 08:31

Co do AutoCada, jak dla mnie jeśli chodzi o modelowanie 2d to najlepszy program. Za to 3d mocno kuleje i tu byłbym za jakimś zamiennikiem...

• 0

#22 DeMarko

DeMarko
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 30 październik 2017 - 23:27

Co do AutoCada, jak dla mnie jeśli chodzi o modelowanie 2d to najlepszy program. Za to 3d mocno kuleje i tu byłbym za jakimś zamiennikiem...

Wypróbuj GstarCAD, to naprawdę dobra alternatywa dla AutoCAD i również umożliwia projektowanie w 3D.  Dodając do niego silnik renderujący Artisan powstają świetne wizualizacje. Tutaj znajdziesz przykłady: https://gstarcad.pl/...-gstarcad-2017/

• 0

#23 qvazi

qvazi
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 07:39

Pytanie po co coś zmieniać, skoro się sprawdza?

• 0

#24 DeMarko

DeMarko
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 29 listopad 2017 - 21:08

Pytanie po co coś zmieniać, skoro się sprawdza?

Dlaczego warto zmienić AutoCAD na GstarCAD? Na przykład z powodów finansowych.  :)  GstarCAD kosztuje około  tysiaka i masz licencję wieczystą, natomiast mając AutoCAD musisz płacić ciągłe subskrypcje miesięczne, roczne itp. (nie możesz kupić programu na własność). Dodatkowo decydując się na Gstar'a otrzymujesz bezpłatną opiekę techniczną, więc jak czegoś nie wiesz, to po prostu piszesz maila lub zdzwonisz i ktoś Ci pomaga. Skoro oba programy są prawie identyczne pod względem wglądu i funkcjonalności (AutoCAD LT), to po co przepłacać?  :?:  ;)

• 0

#25 janko1

janko1
  • Dyskutant

• 233 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 22:10

Nie wiem jak działa ten GstarCAD a opinie DeMarko można wrzucić do śmietnika bo to najzwyklejsza reklama za to wiem jak działa ZWCAD - dziadowskie oprogramowanie z mnóstwem bugów (testowałem również wer 2018). Jak wysyłamy pliki do supportu, z którymi zwcad sobie nie radzi stwierdzają jedynie, że winny jest właśnie ten plik i różnorakie uszkodzenia jakie posiada a tymczasem AutoCad z tymi samymi plikami śmiga bezproblemowo. Tyle w temacie tanich zamienników.

• 0
CPU: i7 7700k @4,6 + Fortis3    MOBO: Msi Z170A Gaming M3    RAM: G.Skill Ripjaws4 2x4GB @3200 cl16
GPU: Intel HD 630    SSD: Kingston 240GB MLC    HDD: WD Green 1TB    
PSU: EVGA G2 80+ Gold 550W    BOX: SPC PAX M70 v2    Monitor: iiyama G-Master G2530HSU @75Hz
KEY: Razer DeathStalker    MOUSE: Razer Taipan   HEADSET: HyperX Cloud

#26 DeMarko

DeMarko
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 17:18

@janko1

Skoro nie wiesz, jak działa to może warto przetestować, zamiast pisać o "wyrzucaniu opinii innych do śmietnika"? Zresztą jeżeli mi nie wierzysz, to przeczytaj sobie artykuł porównujący GstarCAD z AutoCAD LT: http://www.cadblog.p..._AutoCAD_LT.htm

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych