Skocz do zawartości

W miarę dobry sprzęt, spadki fps


Recommended Posts

Witam

Od pewnego czasu posiadam nową kartę graficzną, a dokładnie Zotac GTX 1050ti 4GB. Głównym powodem kupna było dążenie do lepszej wydajności, lecz niezbyt się ona zmieniła. Komputera używam głównie do gier, takich jak GTA V, LOL i CS:GO. W każdym z tych tytułów ilość klatek jest w miarę dobra, lecz występują częste spadki. W przypadku CSGO poza częstymi spadkami, ilość fps nie jest zbyt wysoka, zważając na to że gram na rodzielczości 4:3 1280x1024 na najniższych ustawieniach(dokładnie ok. 160fps, spadki do 60). A i bym zapominał, oto moja specyfikacja:

-AMD fx-4100 3.6GHz

-Zotac GTX 1050ti 4GB

-2x4GB GOODRAM DDR3

-Seagate 500GB

-Asus m5a78l-m lx3

-Gembrid ATX 400W

Mam nadzieję, że pomożecie, bo według mnie z tym sprzętem wydajność powinna być nieco większa ;D

Pozdrawiam

 

 

 

Link to post
Share on other sites

prawdopodobnie w miejscach gdzie są spadki nie wyrabia procesor. Są tzw miejsca procesorowe :)CS GO ma duzy narzut na procka

Czyli z tego co rozumiem rozwiązaniem będzie wymiana procesora, czy mógłbym go np podkręcić, jeśli byłaby taka możliwość ?

Link to post
Share on other sites

Miałem nadzieję, że się zorientujesz :) twój procek ma tylko dwa rdzenie ale spróbuj na początek podkręcić. Na ten moment przychodzi mi tylko taka forma poprawy sytuacji. Wszystkie drivery do sprzetu zaktualizowane? Dysk twardy w porzadku. Zasilacz z czarnej listy może nie trzymać napięć. Może być trochę więcej powodów....ale zakłądam, że jest wszystko ok ze sprzętem

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...