Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

ARK: Survival Evolved - Po wybraniu listy serwerów gra się wyłącza

ARK: Survival Evolved błąd wyłącza się zapis gry

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 killerek132

killerek132
  • Bywalec

• 76 postów
  • Miejscowość:Konin

Napisano 10 styczeń 2017 - 13:44

Witam serdecznie.

Wczoraj postanowiłem zaopatrzyć się w grę ARK: Survival Evolved na Steamie, na początek wybrałem tryb "graj samotnie" bo chciałem się czegoś nauczyć zanim wejdę na serwer gdzie grają bardziej doświadczeni gracze. 

Problem polega na tym że wychodząc wczoraj z gry, nie mogłem znaleźć opcji zapisz grę, nie przejąłem się bo wyszedłem z założenia że gra zapisuje się sama więc następnego dnia zapewne wystarczy kliknąć "kontynuuj". Otóż nie, nie wiem jak i czy da się odpalić wczorajszą grę ? :(

Postanowiłem więc spróbować zagrać na jakimś serwerze, ale po odpaleniu gry i kliknięciu "dołącz do gry" gdzie wyskakuje nam lista serwerów gra sama z siebie się wyłącza, nie mam pojęcia co jest przyczyną bo nie wyskakuje żaden komunikat z błędem. 

Sprawdzam w tym momencie spójność plików gry, nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Czy ma ktoś może jakieś pomysły co może być przyczyną ?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam.

• 0

Intel Core i7-4790K | Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5 | Gigabyte GeForce GTX 970 | Corsair 8GB 2133MHz Vengeance Pro CL9 | CPU Thermalright HR-02 | OCZ ModXStream Pro 600W | SSD Crucial M500 | Zalman Z11 PLUS HF1 Red | Genius Manticore | Tracer Recon USB laser AVAGO9500 | A4 Tech XGame X7-500MP | Asus VG278HE 3D LED | Asus USB-N10 Nano | Acar S8

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARK: Survival Evolved, błąd, wyłącza się, zapis gry

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych