Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z wykrywaniem karty AMD, wykrywa tylko zintegrowaną.

karta karta graficzna AMD Intel AMD Radeon Lenovo Lenovo V310

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 aniiiax

aniiiax
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:08

Witam, zacznę od tego, że nie wiem czy dobrze trafiłam w dział, jeśli nie przepraszam:(

2 dni temu kupiłam laptop - Lenovo V310. Dokładna specyfikacja:

• Procesor: Intel Core i7-6500U (2 rdzenie, od 2.50 GHz do 3.10 GHz, 4 MB cache)
  • Pamięć: 8 GB (SO-DIMM DDR4, 2133MHz)
  • Grafika: AMD Radeon R5 M430, + Intel HD Graphics 520
  • Wielkość pamięci karty graficznej 2048 MB GDDR3 (pamięć własna)

I pojawia się problem z grafiką. Szukałam na wielu forach odpowiedzi, nie które bardzo pomogły ale dalej jest problem. Otóż odpalając gry takie jak Tropico 5 lub Rocket League odpalają mi z karty zintegrowanej mimo, że mam ustawione w panelu AMD, że Tropico i Rocket ma mieć wysoką wydajność i ma być odpalana z AMD. Nie jest.

Wiem to, bo zainstalowałam również 'monitor' do obserwowania,z której karty aktualnie się korzysta.

Tropico działa mi bez zarzutu na tej zintegrowanej, ale Rocket- fatalnie. Proszę, niech mi ktoś pomoże, co ja mam z tym zrobić?

Pozdrawiam, Ania

Użytkownik aniiiax edytował ten post 07 styczeń 2017 - 20:24

• 0

#2 wrzesi0

wrzesi0
  • Zapaleniec

• 1104 postów
  • Miejscowość:Reda

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:56

laptop podłączony do zasilacza? niektóre laptopy na baterii idą tylko na integrze

• 1

CPU:Intel Xeon E3-1240v3 MoBo:Gigabyte GA-Z87X-D3H RAM:16GB Corsair XMS3 GPU:EVGA GTX 1080 SC SSD:Samsung 850 Evo 500GB    HDD: Seagate 2TB PSU:Corsair HX 650W Case: be quiet! Dark Base 700 Monitor: Philips BDM3270QP  Mouse: SteelSeries Rival 600 Keyboard: Corsair K50 Audio: Behringer MS40+Yamaha YST-SW215+AIM 8000+Sennheiser HD 449

#3 aniiiax

aniiiax
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 20:59

laptop podłączony do zasilacza? niektóre laptopy na baterii idą tylko na integrze

Tak, podłączony i tam też jest ustawione, że maksymalna wydajność :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: karta, karta graficzna, AMD, Intel, AMD Radeon, Lenovo, Lenovo V310

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych