Skocz do zawartości

Konto PSN


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez VectroV,

Recommended Posts

Siema

Mam ps3 i chce je sprzedać koledze z własnym kontem bo mam dodatki zapisane do GT5 i GT6 i pytanie czy jak zmienię email bo z tego co widziałem można to zrobić. To potem będę mógł założyć nowe konto dla PS4 na tym moim starym emailu?
Pytanie numer 2 czy jak mam dodatki do GT5 i 6 czyli auta i stroje to jak kolega będzie chciał zagrać od nowa i skasuje sejwa to auta mu zostaną z dodatku, jak na logikę mówiąc bo one są przypisane do konta a nie do sejwu.

Link to post
Share on other sites

Jeśli na konsoli zostaną pobrane dodatki oraz konto to wszystko będzie kumplowi działać. Jak skasuje konto/zawartość to już nie będzie ich miał. Co do emaila to nie jestem pewien czy przyjmie na nowym koncie podczas rejestracji. Zakładam że wyskoczy coś w stylu "email jest obecnie wykorzystywany" 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie to nie lepiej po prostu zmienić hasło na swoim koncie i niech kolega gra na swoim? Każda zawartość pobrana na konsoli będzie na niej działać dopóki nie zostanie z niego usunięte konto matka z którego została pobrana, więc wystarczy że zmienisz hasło i wszystko będzie hulać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czekaj.
Wytłumacz mi to:
Zostawiam swój profil, zmieniam hasło i się wylogowuje z PSN żeby nie mógł grzebać kolega w moim profilu z PS3 tak, on zakłada nowy profil w konsoli z Nowym PSN i logując się na swój profil i swoje psn ma dostęp do moich dodatków do puki nie usunie mojego konta lokalnego tak dobrze kumam nie musi być mój profil do mojego PSN zalogowany na konsoli? Jak dobrze rozumiem.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Tak, dobrze rozumiesz. Tylko jak mówisz dodatki muszą być ciągle zainstalowane na dysku żeby kolega miał do nich dostęp na swoim koncie. Tylko musisz pamiętać, że do czasu kiedy twoje konto jest na konsoli (nie zalogowane, po prostu jest) to wszystko będzie działać. Skasuje konto - straci dostęp do dodatków.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli tak:
Wylogowuje się ze swojego konta PSN na PS3, zmieniam hasło przez stronę. Imam nadal swoje konto bo kolega nie zna hasła.

Kolega tworzy Nowy profil na konsoli i potem swój na PSN, loguje się na swoje psn i bez lipy do puki jest mój profil może mieć dodatki do GT5 i GT6. Kiedyś go usunie lub sformatuje to papa. 

A jak by to zrobił i chciałby te dodatki to można znowu utworzyć profil na tej konsoli mój zalogować się pobrać dodatki Auta, wylogować się a On potem zaloguje się na swoje konto i swój profil w ps i będzie znowu git?


Albo mu oddać konto zmienić email i hasło, bo nie ma raczej żadnych profitów w psn jak masz konto ze starej konsoli?

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...