Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Fatal Error WTV 270

GTA IV błąd wersja steam WTV 270

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sienixxx

sienixxx
  • Sierżant

• 81 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:48

Witam posiadam GTA 4 na platformie Steam, ale kiedy chce włączyć wyskakuje mi taki błąd: GTA IV FATAL ERROR WTV 270. Dowiedziałem się, że jest to spowodowane tym iż Microsh*t Games For Windows Live nie che się połączyć z internetem. Próbowałem reinstalu, wyłączałem antywirusa i dalej to samo. Dlatego proszę o poradę jak zrobić by o zadziałało.

EDIT.
Sprawdziłem, że nie mogę zainstalować Windows Live ID i poszukałem, że może to być spowodowane tym że mam wyłączony Windows Update. Czy może to być przyczyną ale nie wiem co to jest, dlatego moje pytanie dodatkowe co w ogóle jest to całe Windows Live ID czy to coś w stylu, że dzięki temu Microsh*t będzie wiedział co, kiedy i jak robię na komputerze?

• 0

Obudowa: Zalman T1 Płyta Główna: MSI B150M Mortar Procesor: Intel Core i5-6500 3,20 GHz Turbo 3,6 GHz RAM: 2x4GB Kingston DDR4 2133MHz CL14 Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB OC Zasilacz: TACENS RADIX VI 550 Dysk: Seagate ST1000DM010-2EP102 ATA Device (SATA) 1TB Napęd Optyczny: ATAPI iHAS120 X Chłodzenie dodatkowe: 2x Wiatrak Zalman 92mm Monitor: 23" LG Flatron M2362D-PC z tunerem TV   Windows: Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTA, IV, błąd, wersja, steam, WTV, 270

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych