Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mój pc:

-ASUS B150-PRO

-Intel i5 6600k (z chłodzeniem Be Quiet Pure Rock)

-GTX 1060 ASUS 3GB (z najnowszymi sterownikami)

-16 GB RAM DDR3

-2 dyski - ssd na Windowsa 10 i hdd na gry i programy

 

Moim problemem jest to, że wszystkich wymagających grach, gdzie mój pc powinien sobie radzić ilość fpsów na jakich muszę grać jest dołująca. Dla przykładu: -Dying Light - nie mam nawet 60fpsów na najniższych ustawieniach
-CSGO - 100-150 fpsów (podczas, gdy mój kolega z ciut gorszym kompem gra sobie na 300 w wyższej rozdzielczości i ustawieniach graficznych)

-GTA V- 40-60fps na wysokich na multi, czyli 30fpsów mniej niż kolega (ten z cs'a, który ma gtx970 i i5 4690k), grając na niższych ustawieniach niż on

 

Nie wiem co mam robić. Reinstalowałem sterowniki do karty graficznej, aktualizowałem je, wyłączyłem Xbox DVR, wyłączałem wszystkie programy, podczas grania i dalej mój komputer nie spełnia moich oczekiwań.
Nie mam pojęcia co robić, bo pomysły skończyły mi się dawno, więc proszę Was o pomoc :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Wymieniłem już kości ramu i nie dało mi to aż tak wiele, jak bym się spodziewał :/ W Wiedźminie klatki już tak nie spadają, w Dying Light też już trochę lepiej, a w csgo prawie żadnych zmian. Dalej nie mam wymarzonych 300fpsów. Ktoś ma jakieś pomysły oprócz wymiany płyty i podkręcenia procka?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

A może jakis wirus? ja mam ustawienie graficzne full z parametrami:

-intel pentium 2x3.00ghz

-Gigabyte geforce gtx 1060

-dysk 1tb wd

-4gb ramu ddr3 1600mhz

 

 Móoj komputer na turnieju w cs go ma 120 fps na ultra na low ma 300fps,

jakbyś miał czas to w panelu usawień grafiki wyłącz synchronizację pionową , a w csie włącz renderowanie wielordzeniowe. Ja bez tych ustawień miałem 50 na ultra 120 na low, a teraz.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...