Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Od pewnego czasu przymierzam się do zakupu komputera i chciałbym prosić o pomoc

W doborze podzespołów

  • Zastosowanie komputera:Głównie gry, produkcje typu Gta czy Forza Horizon
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz:6k-MAX 6,5kzł
  • Kiedy zamierzasz kupić komputer?:Komputer chciałbym zakupić w tym miesiącu
  • Których części potrzebujesz?:Sama "buda", bez peryferii oraz oprogramowania
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt?:Tak, planuję podkręcać procesor
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:W tej chwili monitor to Samsung SyncMaster T240HD rozdzielczość 1920x1200, planuję wymienić na 3xFHD, bądź 1xUHD
  • Specjalne wymagania:Miło było by uwzględnić obudowę NZXT S340,
  • Dysk SSD, czerwono-czarną kolorystykę oraz jakby się udało to jakieś chłodzenie AiO, żeby dobrze wyglądało :)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera?:Ze starego komputera posiadam napęd optyczny oraz dysk HDD
  • Własna propozycja zestawu:http: //www.morele.net/inventory/info/ItsLX9/  -wiem, że lekko przekracza budżet ale liczę, iż ceny po świętach się ustatkują :)
  • Inne: Czy przy wyborze tej obudowy (nie posiada wnęki na dysk 5,25 cala) da się chwilowo skorzystać z napędu optycznego?

Dziękuję za wszelką pomoc

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Chłodzenie na Be Quiet Dark Rock 3 tańsze, cichsze i chłodzenie, MOBO na Asus Z170 Pro Gaming - mocniejsza sekcja, PSU na CM G550M.

Co do samej karty taniej masz równie cichego i dobrego Palita Jetstream/Gamerock, ewentualnie Gainward Phoenix z rok krótszą gwarancją.

Link to post
Share on other sites

Palit ostatnio robi świetne karty, sam miałem wątpliwości ale kupiłem 1060 superjetsteam i rewelacja, dobrze sie kreci i cichutki, chłodny. Co do AiO to niestety ludzie prawdę mówią, mam corsair h100i v2 i gorsze temperatury daje niż macho rev.b, wymiana wentylatorów też nic nie dała. To 350zł różnicy miedzy dark rock 3 lepiej zainwestować w coś lepszego 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...