Skocz do zawartości

Proszę o pomoc z kontem origin


Recommended Posts

Witam!!

 

Mam wielki problem, otóż ostatnio zmieniłem komputer, chciałem sobie zagrać w gierke na koncie origin, lecz nagle pojawił się problem że nie mogę sie zalogować do konta ponieważ potrzeba hasła bezpieczeństwa, które ma przyjść na e-mail lub telefon, i tutaj pojawia się problem, ponieważ ja niczego takiego nie włączałem, a tutaj nagle taka niespodzianka na nowym kompie :(. Na starym komputerze tego nie zauważyłem, bo miałem zapisane hasło i w ogóle wszystko chodziło sobie samo, a teraz nie wiem co robic, bo stary komputer sformatowany, telefonu który miałem podczas zakładania konta też nie mam i jest w kropce, proszę pomóżcie odzyskać mi moje gry :(

Link to post
Share on other sites

Mogą poprosić Cię o klucz produktu który aktywowałeś na Originie jeśli tam nie kupowałeś, gdzie również mogą poprosić o informacje dot. adres mail, jakieś pytanie bezpieczeństwa, czy cokolwiek by zweryfikować że Ty to Ty.

Link to post
Share on other sites

a jest jakaś opcja zresetowania metody otrzymywania hasła bezpieczeństwa bez wchodzenia na konto, tylko np. poprzez podanie jakiegoś hasła zabezpieczającego czy coś? bo masakra z tym,a na infolinie to dobic sie nie moge, nawet nie wiem czemu haha

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...