Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

CS GO gra w oknie

csgo counter strike w oknie gra w oknie 4:3 rozdzielczość widnowed borderless gaming

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lukiasz95

lukiasz95
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 19:23

Witam.

Niedawno kupiłem sobie drugi monitor. Wszystko fajnie działa. (bardzo fajna sprawa). Problem jest przy grach. Ponieważ chciałem szybko przechodzić między pulpitami kiedy na jednym odpalona jest gra. Znalazłem do tego program, który umożliwia mi wyświetlanie gry (która jest włączona w oknie) w taki sposób, że  widać jakby był fullscreen. Działa mi tak Skyrim. Super sprawa. 

Grywam też w CS GO. Tutaj pojawia się problem, ponieważ mogę też tak zrobić jak w przypadku Skyrima, ale jestem przyzwyczajony do gry w rozdzielczości 4:3 (rozciągnięte)  i kiedy odpalam tak grę w tym programie to nie rozciąga mi jej do 16:9. 

Macie jakieś pomysły jakby to można było zrobić? 

Program o którym wspominam to Windowed Borderless Gaming 2.1.0.1 

Mój system to Windows 10 

Już znalazłem rozwiązanie, ale jakby się komuś miało przydać to odsyłam do filmiku:

• 0

#2 tijiv

tijiv
  • bQ

• 222 postów
  • Miejscowość:Kalisz

Napisano 04 styczeń 2017 - 01:38

jesteś świadomy ze dając dobra rozdzialke na 16:9 masz szersze pole widzenia niż przy nierozciągniętym 4:3?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: csgo, counter strike, w oknie, gra w oknie, 4:3, rozdzielczość, widnowed borderless gaming

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych