Skocz do zawartości

Mini szlifierka/dremel


Recommended Posts

Witam, chciałbym pobawić się w modding obudowy i przydało by mi się wymienione w temacie narzędzie. I tu moje pytanie. Czy opłaca się kupić markowy dremel, czy na początek wziąć coś tańszego? Nie planuję używać go bardzo często. 

 

Zastanawiam sie ad tym:

http://allegro.pl/dremel-3000-15-akcesoriow-etui-i6588802996.html

 

Jakieś tańsze sprawdzone marki?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, nie zauważyłem tych tematów. Wymieniany w nich Proxxon jest w podobnej cenie co Dremel 3000. Rozejrzę się na allegro i coś kupię.

 

Dzięki za pomoc.


Wpadłem jeszcze na Dremel 7700 za ok 250zł. Jakieś opinie? Może ktoś używał?

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak, wszystko będzie dobre do sporadycznego używania. Ja od ponad 3 lat lecę na multiszlifierce z biedronki i daję rade do tej pory. A parę obudów pocieła, dodatkowo przy motocyklu często też jest używana

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z PatrykT, jeżeli będziesz często używał multiszlifierki to kup coś droższego i dobrego, np. firmy dremel.

Natomiast, jeżeli będziesz używał jej rzadko to wystarczy Ci taka z biedronki lub z castoramy - MACCALISTER.

Mój brat zakupił rok temu multiszlifierkę Maccalistera, ze względu na moc, cenę oraz ilość akcesoriów i jak dla mnie wystarczająca.

Teraz dostałem w prezencie Dremela 3000, ale na jego nie wiele mogę się na razie wypowiedzieć, mogę dodać tylko, że jest lepiej wykonana od Maccalistera.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...