Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

SONY MDR-V55 SŁUCHAWKI CZARNO-NIEBIESKIE, nieudany prezent

sony mdr-v55 słuchawki nauszne czarno-niebieskie prezent nieudany prezent

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kejcio

Kejcio
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 23:41

Mam do zaoferowania słuchawki nauszne SONY MDR-V55 w bardzo stylowym kolorze: CZARNO-NIEBIESKIE. Słuchawki otrzymałem jako prezent pod choinkę. Zostały rozpakowane, grają doskonale!
Są to najlepsze słuchawki w tej klasie cenowej. Cechują się bardzo dobrym basem, głębokim
i czystym dźwiękiem, miękkimi nausznikami, łatwością w transporcie oraz nieplączącym się kablem. Niestety, nie są mi one potrzebne, korzystam z innych, dlatego sprzedaję te jako nowe. Słuchawki zostały rozpakowane i zostaną wysłane w opakowaniu zastępczym.

przetwornik akustyczny: 40 mm, dynamiczny
pasmo przenoszenia: 5 ~ 25 000 Hz
impedancja słuchawek: 40 Ω
czułość słuchawek: 105 dB
złącze: minijack 3,5 mm, pozłacane

http://allegro.pl/so...6660127780.html

#2 Han44

Han44
  • Corsarz

• 143 postów
  • Miejscowość:Stargard City

Napisano 28 grudzień 2016 - 10:20

Gwarancja jest ? 

I7 8700k + Alphacool lt360/Asus1080Ti Strix Oc/Msi Z370m Gaming Pro Ac/Phanteks Enthoo Evolv X/Ballistix Elite 16GB-3000/Corsair AX 760/SSD Samsung&Goodram/Corsair K63 Blue Led Wireless/Rival 650 Wireless+Qck hard pad/HyperX Cloud/Asus Rog G752 VM.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sony, mdr-v55, słuchawki, nauszne, czarno-niebieskie, prezent, nieudany prezent

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych