Skocz do zawartości

Komputer dla gracza zestaw [5000/5100]


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez 3ndurek,

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera gry wszystkie:D gram w wiedźminy wszelkiego rodzaju  FPS i sportowe. Najczęściej grywam w Cs Go, Fifa 17, BF tu chciałbym w 1;) itp itd..

Maksymalna kwota :5000 +/-100

Kiedy zamierzam kupić komputer? początek stycznia bo w tedy będę w Polsce.I mam nadzieję że wyjdzie trochę taniej niż teraz.

Których części potrzebuję wszystko

Czy będę podkręcać sprzęt? chyba nie/sam nie wiem nie znam się w ogóle jeszcze co zrypie...

Rozdzielczość mojego monitora i model :coś zakupię jeszcze nie wiem co;)

Specjalne wymagania :w miarę możliwości cichy, wydajny i miłym plusem było by to żeby nie żarł zbyt dużo prądu choć to pewnie było by ciężkie połączenie:P

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :brak

Własna propozycja zestawu: https://www.morele.net/inventory/info/QLeFjs/

Inne Hmm. kilka dni temu ten zestaw wynosił 4990zł dizś 5074. Propozycja wstawiona w morele bo wygodnie mi się szukało:P, ale zestaw będę chciał zamówić w ESC :).  Co do obudowy myślałem jeszcze nad Zalman R1 jest tu 100 zł taniej. Co do SSD 128 mi wystarczy a też tańsza niż 240 gb tyle że czytałem że bardziej opłacalne są 240 niż 128 bo wypadają lepiej na tle żywotności i szybkości podczas pracy. Co do płyty główniej pewnie dałem nie najlepszy wybór...no ale...no i w sumie nawet nie wiem czy te części wszystkie są ze sobą w pełni kompatybilne.

 

Proszę o jakieś propozycje na ESC i rade czy lepie zakupić sprzęt teraz czy poczekać do 1 tygodnia stycznia?? (w Polsce będę od 1 do 14 stycznia więc PC musi dojść do mnie najpóźniej w drugim tyg stycznia). Obecnie chyba już nie mam pytań :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
5062zł
 
 

Zestaw z możliwością OC procesora za pomocą szyny BCLK, do tego wydajne chłodzenie, dobrze wyposażona płyta która Ci to umożliwi z niezłą integrą dźwięku w postaci ALC 1150. GPU od Palita z równie cichym układem chłodzenia, szybszy SSD 240GB z 5 letnią gwarancją, wszystko w wyciszonej obudowie z trzema wentylami w standardzie. DO tego PSU z dużym zapasem mocy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A więc tak:D nie mam pojęcia nawet co to jest szyna BCLK :P i co w tym MSI jest gorsze niż w palicie ?? Patrzyłem na test faktycznie jeśli chodzi o hałas są to tylko 0.3 i 0.1 decybela jak dobrze pamiętam no i palit w oc i bez oc żre mniej prądu niż ten MSI i w oc palit jest wydajniejszy od smoka. Czy jeszcze jakieś różnice??

Link to post
Share on other sites

Tak jak Ci pisałem na PW:D  opinia Twoja i 3ndurek dla mnie jest najważniejsza:D  wiec zostanie co podał 3ndurek:) jeśli chodzi o OC się coś znajdzie w internecie:P ,a co do zakupu brać go już dziś czy poczekać do stycznia jak już będę w Polsce i liczyć że cena pójdzie troszkę w dół a nie drożej ?? :) bo te ceny szybko się zmieniają:D

Edytowane przez lamek
Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam kilka dni na zastanowienie gdzie zakupię| :) to dobrze ze wyciszona:P bo na takowej mi zależy:D tylko nie będzie się w środku za bardzo grzało/gotowało?? 

 

Ps/ jakbym podkręcał ten procek to ten zasilacz da rade??

Edytowane przez lamek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...