Skocz do zawartości

Recommended Posts

1) Kwota przeznaczona na zakup: do 1800GBP/9000-10000zl


2) Laptop nowy/używany: nowy


3) Rozmiar matrycy: max 17.3 cala


4) Główne zastosowanie: typowo pod gry, nie jakoś super wymagające, typu csgo, poe, gw2, mmorpg na ta chwile, możliwe inne tytuły po otrzymaniu laptopa, póki co nie jestem na bieżąco, zresztą dokupię konsolkę pod niektóre tytuły 


5) Miejsce użytkowania: dom


6) Wymagania specjalne: brak


7) Osobiste preferencje:brak


8) System operacyjny: większość jest z Windowsem 10


9) Własna propozycja (model wybrany samemu): 


Asus ROG G752VS - 17.3 cala


MSI GT62VR 6RE Dominator Pro,


Skłaniam się ku tym dwom modelom ponieważ są polecane w podwieszonym temacie, myślałem tez nad Alienware 17, problem(?) taki ze oba modele głównie występują głownie z procesorem 6700 i nie wiem czy celować w 6820(duży skok wydajności?), czy można jakiś mniej wymagający laptop według was, na ta chwile nie jestem na bieżąco z grami, ale jak już zastanawiam się nad laptopem to wolałbym dopłacić i kupić na dłuższy okres czasu. Nie jestem fanem gier typu BF, COD, wiec w takie gry na pewno nie będę grał. 


Link to post
Share on other sites

chyba rzeczywiście najlepsza opcją będzie Razer Blade bo widzę że nikt więcej się nie wypowiada :P dodam też że ta opcja mi bardzo odpowiada bo jakoś mam duże zamiłowania do Razera więc taki też chyba będzie mój wybór, dziękuję panowie ;)


odkopuje poniewaz caly czas mnie wierci, doslownie jedna osoba sie wypowiedziala, dzisiaj czytalem recenzje i wydajnosciowo Alienware bije Razera, do tego mam mozliwosc dorwania g752vs w wersji z prockiem 6820, 32gb, 512ssd plus hdd w cenie 1700, widzialem tez ze jest w dobrej cenie gt72vr napakowany sprzetem za 2k, uzywane co prawda- miesieczne, ale chcialbym zaczerpnac wiedzy kogos bardziej obytego ze sprzetem i nowosciami
Link to post
Share on other sites

Tak, mam zamiar pomęczyć nowe produkcje, aktualnie nie jestem na bieżąco ponieważ sporadycznie korzystałem z komputera, głównie celuję w gry ONLINE - MMO, lubię również gry typu RPG, ale chcę kupić laptopa mobilnego, wszystko może się zmienić przy odpowiednim sprzęcie, czytam o tym Razerze z każdej strony i w sumie zniechęcił mnie do tej pory fakt że wysyłka będzie po 13th jak wszystkie komponenty będą dostępne.

 

Kartę graficzna 1060-1070, widziałem że wzrost fpsów z kartą 1070 jest znaczący(20-30), gier w 4K nie mam zamiaru odpalać, nie potrzebuję aż takiego "luksusu", Razera jakbym brał to też w FHD, chociaż mógłbym go względnie podłączyć pod TV 4K z QHD ekranem.

 

Alienware 15 jest dostępny z kartą 1070, ma dodatkowo 1TB HDD(Razer ma tylko SSD), również ekran jest o Cal większy, tylko pytanie czy warto dokładać 2 tysiące do takiego wzrostu wydajności.

 

Chciałbym tylko wiedzieć, albo uzyskać potwierdzenie od innych użytkowników czy Razer Blade jest dobrym wyborem, albo czy przy minimalnej dopłacie jest coś lepszego, również nie mam nic przeciwko przy tańszym sprzęcie jeżeli różnica przy wydajności nie jest zbyt duża.

 

Już mi łeb zaczyna pękać i zaczynam się zastanawiać nad desktopem(zawsze byłem przeciwnikiem laptopów do grania) chociaż nie mam zbyt dużo miejsca w aktualnym mieszkaniu na skrzynkę, i cały osprzęt. 

Link to post
Share on other sites

Słuchaj, jeśli chodzi o laptopy gamingowe to jest Alienware i potem długo nic... Żadna inna firma nie da Ci takiego komfortu użytkowania jak dell alienware. Moi dwaj bracia mają msi. I powiem Ci, że żaden du*y nie urywa. Asus, jeśli chodzi o wykonanie to półka MSI. Jak moja siostra kilka lat temu kupiła Alienware'a, to mi oczy wyszły na wierzch z zachwytu. Jakość wykonania, osiągi, temperatury, to są cechy którymi Alineware bije wszystkich. W zeszłym roku kupiłem Alienware'a 17" z dotykowym ekranem IPS i gtx 980 na pokładzie. Za każdym razem siadam z wielką przyjemnością do tego laptopa. Klawiatury w tych laptopach to po prostu miodzio. Jak sobie takiego laptopa kupisz, to już nigdy innego nie zechcesz... Jestem grafikiem. Sporo renderuje. W blaszaku mam gtxa Titan X i powiem Ci, że lapek od Alineware radzi sobie w renderingu niewiele gorzej. Na procesorze różnica jest jeszcze mniejsza...

Polecam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...