Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wybór Klawiatury Temat Zbiorczy

klawiatura wybór mechaniczna membranowa nożycowa podświetlana bezprzewodowa antyghosting

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 iean1987

iean1987
  • Kat

• 10 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 20:12

Witam wszystkich bardzo serdecznie z racji że na forum jest z tego co zauważyłem duży bałagan z powodu multum tematów odnośnie wyboru klawiatury mam propozycję żeby zamiast tworzyć następne tematy, dodawać zapytanie poniżej. W celu przyśpieszenia pomocy proponuję wzór wedle którego można składać zapytanie:

Budżet: ile możesz maksymalnie przeznaczyć na klawiaturę

Połączenie: przewodowa lub bezprzewodowa

Zastosowanie: pisanie, gry, praca 

Rodzaj przełączników: mechaniczna, membranowa, nożycowa

Profil: niski, wysoki 

Dodatkowe informacje: podkładka pod nadgarstki, blok numeryczny, podświetlenie, podstawka pod smartphona itp...

Jeśli moderatorzy uważają to za zły pomysł to przepraszam i proszę o usunięcie tego tematu, natomiast jeśli temat spotka się z waszą akceptacją to przypnijcie go gdzieś na górze i w razie czego poprawcie to co wam się nie do końca podoba.

• 1

#2 neckol

neckol
  • Nałogowiec

• 1638 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 22:08

Nożyce to też membrana, można je razem połączyć - tak wiem czepiam się :)

Pomysł dobry, żeby tak jak w audio zrobić listę polecanych :)

• 0

CPU: Intel Core i5 6600k Chłodzenie: SPC Fortis 3  RAM: HyperX Savage ddr4 3000MHz cl15  GPU: -

Mobo: MSI z170 krait gaming 3x  SSD: Samsung 850 EVO 256 GB Monitor: AOC u2369vm

Skrzynia: SPC Gladius x60  Mysz: SteelSeries Kana v2 Zasilacz:  Corsair cx 550M 550W Wzmacniacz: harman/kardon PM650 Vxi

Kolumny: Dynaudio Contour 1.3   DAC: .FX audio fx-01   AMP: S.M.S.L sAp-8

#3 michalwi

michalwi
  • Dyskutant

• 221 postów

Napisano 24 grudzień 2016 - 09:32

Pomysł dobry sam mógł bym polecić kilka klawiatur z których korzystałem.

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: klawiatura, wybór, mechaniczna, membranowa, nożycowa, podświetlana, bezprzewodowa, antyghosting

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych