Skocz do zawartości

Wycen PC i7 4770k


Recommended Posts

Wita mam następujący zestaw komputerowy, który chciał bym sprzedać gdyż nie potrzebuje aż takiej mocy jaką mi oferuje, a czasu na granie niestety nie mam.

 

Procesor Intel CORE I7-4770K 3.5GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I74770K

Płyta główna Asus Sabertooth MARK S, 1150, Intel Z97, DDR3, RAID, (Sabertooth MARK S)

G.SKILL 8GB 2133MHz RipjawsX CL9 (2x4096) F3-17000CL9D-8GBXM)

SilentiumPC Grandis XE1236

SilentiumPC Mistral 120mm

SilentiumPC Mistral 140mm                            x2

XFX Black Edition XTR 650W (Gold Fully Modular)

 

Thermaltake Core X9

Gelid Speedtouch 6 (FC-LC-01).

AOC G2460FQ

 

I nie wiem jak go wycenić

procesor ma jeszcze rok gwarancji, nigdy nie kręcony bo wystarczał do gier, grafikę sprzedałem koledze już ale do 970 wystarczał w zupełności i nigdy nie przekraczał 60C

zasilacz 3,5

płyta główna 2 lata, wiem że jest dziwny problem z lan od intela, ten od realtek działa bez problemu

obudowa jest uszkodzona przy zaczepie z prawej strony obudowy jednak można ją zamknąć bez problemu.

Monitor nie ma żadnych sub pixeli ani przebarwień działa w 100% i wygląda jak nowy.

Do wszystkiego po za procesorem, mam oryginalne pudełka jeszcze w idealnym stanie. 

 

Mogę liczyć na 3 000 - 3 500 zł czy mylę się w moim obliczeniach?

Zdaję sobie sprawę, że obudowa może niektórych odstraszać więc chyba lepiej będzie sprzedać go na części.

Edytowane przez Arkilius
Link to post
Share on other sites

Sądzę , że ok. ~3000 całość , choć i z tym może być problem ( bo mało kto kupuje tak droga "budę" )

CPU ~ 1000 Płyta ~500 RAM ~180 Grandis ~100 Obudowa ( hmm , liczmy ~350 z regulatorem ) , zasilacz ~ 200 , monitor ~ 650

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...