Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Prawdę mówiąc wcale nie jest tak trudno tych ostrzeżeń nałapać :P

 

Owszem, ale patrząc na całokształt "działalności" zawsze bierzemy pod uwagę za co są te ostrzeżenia.

W giełdzie bardzo łatwo je wyłapać od czasu jak zabraliśmy się za pilnowanie tego na poważnie.

Obecnie w tym dziale każde ogłoszenie jest sprawdzane a wszelkie nieprawidłowości karane.

Tak skrupulatne egzekwowanie regulaminu w tym dziale ma na celu tylko i wyłącznie ochronę użytkowników naszego forum przed oszustami, których wyeliminowaliśmy niemalże do zera. Nasz system jest dość skuteczny, ponieważ na konkurencyjnym forum zaczęto stosować rozwiązania przez nas wymyślone ;)

 

Czym innym jest łamanie regulaminu w giełdzie (czasem drobne) a czym innym notoryczne robienie syfu na forum, obrażenie osób z wyższą rangą...

 

Kaliber ostrzeżeń ma znaczenie :P

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ja wiem Jacek, że mnie lubisz, nie ukrywajmy tego :D Trochę się śmieje, bo moje ostrzeżenia to chyba głównie nieregulaminowe podbicia albo brak kartki w ogłoszeniu z lenistwa (no, ale jak można mieć niepewność wobec feksia?)

 

Ciekawi mnie Twoja celność, bo ostatnie ostrzeżenie dostałem za wulgaryzm, którego użyłem chyba pierwszy raz na tym forum przez ostatnie kilka lat :D No nic.

 

Jacek oczywiście masz rację, że ostrzeżenia są rozdawane z różnych powodów, a i wkład takiego użytkownika ma duże znaczenie.

 

Jako, że mamy okres przedświąteczny uprasza się o pozostawienie takich spraw na później :D


Wpadł ban, mówi się trudno. Nie można też pozwalać na zbyt wiele, mimo wszystko.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Ja wiem Jacek, że mnie lubisz, nie ukrywajmy tego :D

Nic do Ciebie nie mam i nigdy nie miałem :), poważnie. To, że akurat ja wlepiłem Ci najwięcej ostrzeżeń, to przypadek.

 

 

 

(no, ale jak można mieć niepewność wobec feksia?)

W tym dziale każdy musi spełniać wymagania regulaminu. Zdarzyło mi się nawet Zielonym usuwać nieregulaminowe ogłoszenia :P

Nie ma że boli :D

 

 

 

Ciekawi mnie Twoja celność, bo ostatnie ostrzeżenie dostałem za wulgaryzm,

Przypadek, akurat czytałem SB a Ty nawet nie próbowałeś tego wulgaryzmu w żaden sposób ocenzurować jak to mają w zwyczaju stali bywalcy tego jakże zacnego zakątka forum ;)

 

 

Mi chodziło bardziej o pewne przywileje dla wyżej wymienionych. :)

 

Nie ma takiej opcji :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

FeX, na dowód tego, że nie mam w stosunku do Ciebie żadnych złych intencji usunę Ci ten karny punkcik, wiem, że to niewiele, ale jednak :)

 

Ja naprawdę staram się traktować wszystkich tak samo, bez względu na rangę, więc nie ma co brać do siebie moich ostrzeżeń, "taka praca", często wredna, ale cóż począć. Ktoś to musi robić :(

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...