Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,


od jakiegoś czasu mam problem z stacją CD/DVD nie chce się wysuwać tylko piszczy, dopiero po paru próbach się otwiera, prawdopodobnie uszkodziłem napęd wysuwania tacki zamkniętymi drzwiczkami od FD R5 ( kupiłem sobie już kieszeń HDD, posiadającą funkcję wirtualnego napędu Zalman ZM-VE350 USB 3.0 aby wywalić napęd )
Chciałem sobie wcześniej zrobić porządek z okablowaniem, ale pomyślałem że można by pójść krok dalej i kupić power hub HDD gdyż programowe usypianie dysków nie działa zbyt dobrze, a i będzie to dobre zabezpieczenie przed wirusami.  


Więc planuję kupno power hub-a HDD 

trafiłem na 2 ciekawe propozycje ( wyglądają podobnie, tylko jedna ma po 2 kondensatory ( może mieć też tranzystory, nie zauważyłem), a druga po jeden tranzystor na złącze )  

Dwa typy to 
lian-li BZ-H06 ( srebrny, bo pasuje mi do białej obudowy i na razie jest faworytem ) chodzi po ponad 300zł w polskich sklepach 
kingwin hdd-ps6 ( na amazonie po 30$, ale niedostępny w zwykłych sklepach, ale jest dużo głosów, albo o palących się led-ach, albo o niedopasowaniu, ogólnie że tandeta, ale działa )  

Tak na serio budżet dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia ( ale czy jest jeszcze coś takiego na rynku ( głównie polskim ), preferowane z obsługą 6-8 HDD, nie mniej niż 6 ) chcę mieć większy wybór

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...