Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podczas ładowania, telefon (LG G2 [D802], Android 4.4.2, nie rootowany) zawiesił się - ekran świecił, ale nic nie wyświetlał (nie był wyłączony, ale wyświetlał tylko czarny kolor). Wyglądało jak zwykła zawieszka, nie pierwszy raz zresztą, ale po restarcie pojawił się szereg problemów:

 

- dosłownie zniknął sklep play (całkowicie)

- z przednich przycisków dotykowych działa tylko "wstecz"

- całkowity brak ekranu blokowania, gdy próbuję ustawić wzór odblokowania nie zapamiętuje ustawień

- innych ustawień zresztą też nie zapamiętuje, zmienił sobie wszystkie na domyślne (efekty ekranu, dzwonki, dźwięki powiadomień, itd.)

- nie działają przyciski regulacji głośności

- nie wyświetla powiadomień na górnym pasku, aplikacje nie wymagające dostępu do sklepu wydają się działać poprawnie.

- w ogóle nie reaguje na połączenia przychodzące, mogę sobie co najwyżej w rejestrze poźniej sprawdzić, że ktoś dzwonił, połączenia są odrzucane. SMS-y nie dochodzą, połączenia wychodzące działają normalnie.

- inne, jak np. nie wyświetlanie stanu baterii w procentach, brak możliwości włączenia trybu samolotowego i pewnie jeszcze o czymś nie wiem albo nie zauważyłem.

 

Telefon był serwisowany około trzy tygodnie temu - wymiana dotyku z ramką po upadku, do tego czasu wszystko było w normie, chyba trochę za długo, żebym mógł oskarżać serwis? Nie znalazłem nigdzie czegoś podobnego, spotkał się ktoś może z czymś takim?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...