Skocz do zawartości

Recommended Posts

Osobicie moge polecic Ci myszke Logitech G5 Refresh sam ja posiadam od dluzszego czasu :P dobrze sie spisuje w grach a dzieki odwaznikom mozna sobie ja wywazyc do wlasnych upodoban :P na allegro znalazlem ja za 125zl + przsylka ale (mysz pochodząca z ekspozycji powystawowych) ja dalem jakis czas temu nie wiele drozej chodz wahalem sie pomiedzy Razerem a Logitechem wybor jednak padl na Logitecha z ktorego jestem w 100% zadowolony bo spelnia moje oczekiwania :)

 

Link do aukcji - Logitech G5 Refresh

 

Pozdrawiam :pajac:

 

//EDIT//

 

ps: ta G5 to to samo co moj poprzedni MX.. zaczela sie scierać po 3 miesiącach..

Jakos G5-tke Refresha mam juz ponad rok i nadal w idealnym stanie? :) a na kompie praktycznie siedze caly czas i myszka jest uzywana prawie 24/7 :) i tez posiada teflonowe poslizgi ktore mozna latwo wymienic jak sie zuzyja :P
Link to post
Share on other sites

Razer DeathAdder :P

 

lezy idealnie w dłoni, zarąbiste podkładki teflonowe, długi giętki kabel, 2 przyciski pod kciukiem. 1000Hz, 1800dpi

 

wczesniej miałem bezprzewodowego Logitecha MX`a jakiegos (razem z klawiaturą) ale do szału mnie doprowadzało ze po czasem 6 godzinach grania (wiem- wariat jestem :)) myszka zaczynała wariowac >.<

 

do tego polecam klawiaturke Microsoft Curve Keyboard 2000 :P

krótki skok klawiszy i wszystko na swoim miejscu :pajac:)

pozdrawiam i zycze udanych zakupów :)

 

ps: ta G5 to to samo co moj poprzedni MX.. zaczela sie scierać po 3 miesiącach..

a RAZER?nadal jak nowy, piekny, matowy ahhh :)

Link to post
Share on other sites

Ja poleciłbym ci Genius Ergo 525 (NIE 525V, ani nic z tych rzeczy).

 

Myszka jest świetnie wyprofilowana, na prawdę pewnie leży w dłoni. Ma przycisk do zmiany DPI w locie na kciuku - jeśli chcesz dokładnie "przycelować", wduszasz go i przełącza cię między wprowadzonymi trybami DPI (możesz wybrać od 1 do 4). Wduszasz ponownie i wraca do "standardowego" DPI, które ustawisz. Moim zdaniem, jak do strzelanek, to zmiana DPI na kciuku to podstawa :)

 

Na dodatek cena tej myszki nie przekracza z wysyłką 100zł.

Link to post
Share on other sites

Nie ma się nad czym zastanawiać, w tym przedziale cenowym (do 200 zł) nie zakupisz lepszego urządzenia. Przynajmniej taki płynie wniosek po przeczytaniu kilkunastu recenzji, i paru zestawień.

Lepsze pod względem funkcjonalnym myszki kosztują już powyżej 230 zł: ROCCAT Kone, oraz Logitech G9 (ogromny atut w postaci kółka do przewijania "MicroGear", ciężarków, oraz dwóch dodatkowych typów uchwytu).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

tez wczoraj zainwestowalem w mousa :[ i wybor padl na Rocat Kone kupiony wczoraj na 3kropki.pl dzisiaj wyslany czyli jutro bedzie u mnie wszystko wyszlo mi 270pln mam nadzieje,ze bede zadowolony z tego zakupu poprzednio posiadalem/posiadam Razera Dimondback coz razer jak razer klasa sama w sobie po bodajrze ponad 3letniej ekstremalnej eksploatacji nie zaluje ani grosza wydanego na mojego starego poczciwego razera zadnych problemow mi ten gryzon nie sprawila ubilem na tej myszce miliony fragow teraz odeslalem moja mysie na zasluzona emeryture niech sobie lezy i odpczywa

 

 

przy zakupie mialem znowu dylemat czy kupic Razera czy jakas inna ostatecznie wybralem Rocat'a powod? w przeciwienstwie do myszek razera (niskie profile gryzoni) zdecydowalem sie na jakas wysoka myszke w tym segmencie mialem do wyboru Logitech'a i Roccat'a

Link to post
Share on other sites

jak chcesz moge ci ja sprzedac 230zl (zaplacilem za nia 03.07.09) 250pln +przesylka 268pln

 

czego chce sprzedac nowa myszke ? powod prosty

 

przy zakupie mialem znowu dylemat czy kupic Razera czy jakas inna ostatecznie wybralem Rocat'a powod? w przeciwienstwie do myszek razera (niskie profile gryzoni) zdecydowalem sie na jakas wysoka myszke w tym segmencie mialem do wyboru Logitech'a i Roccat'a

jednak to byl glupi pomysl ponad 5 lat na myszkach razera robi swoje zupelnie nie podoba mi sie ergonomia tej myszki

Link to post
Share on other sites

mógłbyś więcej jednak powiedzieć

bo sam tak patrzę i rozważam pomiędzy:

Roccat Kone

Logitech G9

Microsoft Sidewinder X8

Używam "Logitech G9" już ponad rok i jest niesamowicie wygodna tak do grania jak i do pracy.

Mimo wysokiej ceny jest dla mnie NO.1 wśród gryzoni, a efekt jest taki że bardzo niechętnie kłade "łape" na cudzych (innych) myszkach.

W komplecie jest wszystko co powinno być a po dokupieniu podkładki "Razer" Destructor komfort pracy i grania jest niewiarygodny.

Szczerze polecam te dwa produkty bo są warte każdej złotówki które na nie wydałem.

 

Link to post
Share on other sites

Używam "Logitech G9" już ponad rok i jest niesamowicie wygodna tak do grania jak i do pracy.

Mimo wysokiej ceny jest dla mnie NO.1 wśród gryzoni, a efekt jest taki że bardzo niechętnie kłade "łape" na cudzych (innych) myszkach.

W komplecie jest wszystko co powinno być a po dokupieniu podkładki "Razer" Destructor komfort pracy i grania jest niewiarygodny.

Szczerze polecam te dwa produkty bo są warte każdej złotówki które na nie wydałem.

używałem dawniej Logitecha G5, obecnie mam myszkę z zestawu mx3200...

 

co do G9 to trzymałem w ręku więc wiem, że jest wygodna, jeszcze ten Sidewinder X8 mnie interesuje (+ jak dla mnie że jest bezprzewodowy)

ale nie wiem jak się sprawuje :o

Link to post
Share on other sites

Microsoft SideWinder X8

A ma konfigurowalne profile ?

 

W "Logitech G9" automatycznie rozpoznaje "exe" i ładuje zaprogramowane ustawienia, więc jak kończe prace na Photoshop"e i zaczynam w coś grać to całą robote odwala za mnie pamięć i profile.

Więszość plików wykonywalnych mam zapisanych w pamięci i to jest piękna sprawa.

 

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Nigdy w zyciu nie bierz deathaddera, najwieksza pomylka jaka ujzala swiatlo dzienne, polecam Ci oczywiscie klasyka IE 3.0 ew inne modele razera lub mx518. Btw do csa na pewno nie bierz zadnej myszki bezprzewodowej, gram w ta glupia gre ponad 5 lat myszek mialem wiele, a doradzam Ci wedlug "wymagan" tej wlasnie gry, a tak sie sklada ze jestem topowym graczem 1.6 esl. Bez zadnych watpliwosci IE 3.0 vs. mx518.

Pozdrawiam

 

EDIT:

DIXON boli Cie glowka? Neo uzywa razera? uzyl go na 2 lanach bo sponsor tego wymagal i zmuszeni byli zrezygnowac ze sponsoringu razera bo nie dalo sie grac na tym syfie. Neo = ie 3.0

 

Szkoda ze dokonales wyboru za namowa ludzi ktorzy o grze typu cs nie maja pojecia i graja w nia tylko 4fun i zakupiles ta tak swietnie opisywana myszke przez ludzi dla ktorych licza sie cyferki ;)

Link to post
Share on other sites

Rowniez posiadam sidewindera x8, i jedyne co moge powiedziec to to ze ta myszka jest perfekcyjna.

 

Nie da sie jej nic zarzucic, posiadalem wiele myszek i myslalem ze nic nie przebije mojej opinii o Microsoft Habu, ale X8'mce sie to udalo.

Polecam jej zakup ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...