Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Nie działa HDMI i OTG w stacji dokującej.

problem HDMI OTG dock MHL USB Pomocy Galaxy S4 GT-i9505 Unitek Y-2165

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 MiniKPLayer

MiniKPLayer
  • Zapalony gracz

• 29 postów
  • Miejscowość:Mikołów

Napisano 17 grudzień 2016 - 17:12

Witam,

Zakupiłem stację dokującą ( chyba tak to powinienem nazwać ) Unitek Y-2165. Posiada ona wyjście HDMI ( MHL) i USB ( OTG ). Niestety po podłączeniu telefonu ( Samsung Galaxy S4 LTE ) pojawia się komunikat, że podłączono stację dokującą... i nic. Do USB mam wpięty pendrive, a HDMI do monitora. Nic się nie uruchamia. Nie jest to raczej wina systemu, gdyż wpierw testując na 5.0, zauważyłem że nie działa, więc zainstalowałem Android 7.1.1 JDCteam. Też nie działało. Więc uruchomiłem ODIN'a i wgrałem Android 4.4. Nadal nie działa.

Dodatkowe informacje:

- Gdy podłączyłem do dock'a Samsunga Galaxy Note 4, wszystko zadziałało koncertowo.

- Nie jest to najprawdopodobniej wina USB w telefonie, ponieważ po podpięciu pendrive'a przez zwykłą przejściówkę normalnie działa.

- Podpięty telefon do dock'a ładuje się.

- Do zasilania stacji dokującej używam oryginalnej ładowarki Samsunga Galaxy Note 4.

- Czasami z niewiadomo jakich przyczyn nagle na chwilkę zadziała USB ( hdmi nigdy nie zdążyłem sprawdzić na czas ).

- Jeżeli ma to jakieś znaczenie, to mogę dodać, iż wtyczka od dock'a lekko wystaje poza obudowę telefonu ( nie wchodzi do końca ), a w Note 4 mam wrażenie, że wchodzi do końca.

PROSZĘ O POMOC!

Użytkownik MiniKPLayer edytował ten post 17 grudzień 2016 - 17:15

• 0

I3 4170, GTX 660 Ti 3GB, MSI B85-G43, 2x4GB HyperX, Thermaltake SE530W, LG 24GM77-B 144hz

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, HDMI, OTG, dock, MHL, USB, Pomocy, Galaxy S4, GT-i9505, Unitek Y-2165

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych