Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: 250-300zł.

Czego potrzebujesz?: Słuchawki nauszne.

Przeznaczenie: Tak na prawdę to wszystko, ale skupmy się na grach i muzyce.

Źródło: Asus Xonar DX.
Oczekiwania
: Najważniejszym aspektem jest wygoda, ważna jest także jakość odtwarzanego dźwięku i wytrzymałość sprzętu. Fajnie by było gdyby słuchawki były w kolorystyce czerwono-czarnej. Nie chcę, aby słuchawki miały za duży bas. Wcześniej korzystałem z Superluxów HMC631, z dźwięku byłem zadowolony, ale troszkę się rozwaliły i nie chcę kupować drugi raz tego samego.
Inne: Mikrofon jest mile widziany.

Edytowane przez Torix
Link to post
Share on other sites

Kingston Hyperx cloud. Wpasowują się idealnie, nawet kolorystyką :)

Wyglądają ładnie, co prawda na solidne nie wyglądają, ale jest to jakaś opcja. Poczekam jeszcze, może ktoś zaproponuje coś lepszego :)

 

 

Jak nauszne to porządnie zbudowane i wygodne (jak na nauszne) ale za odrobinę więcej bo 329 zł masz Beyerdynamic Custom Street

http://www.ceneo.pl/37850128#tab=spec

Tutaj masz recenzje:

Obawiam się, że kabel będzie za krótki.

Link to post
Share on other sites

Słyszałeś kiedyś o przedłużaczach?

Owszem, ale po co bawić się w zbędne kabelki? Takie rozwiązania tworzą tylko większy nieład na jak i w okolicy biurka. Pomijając fakt, że tworzą one dodatkowe koszta :)

Edytowane przez Torix
Link to post
Share on other sites

Po pierwsze przyzwoitej jakości przedłużacz z miedzi beztlenowej z pozłacanymi końcówkami kosztuje 10zł więc ten dodatkowy wydatek jest w zasadzie pomijalny. Po drugie przedłużacz nie tworzy żadnego nieładu tylko dodaje jedno połączenie na środku kabla. Połączenie które jednocześnie jest bezpiecznikiem - miejscem w którym kabel się rozłączy w momencie jak ktoś wstanie od kompa zapomni zdjąć słuchawek szarpnie etc i zamiast szarpnięcia wtyczką w podatnym na uszkodzenia mechanicznie gnieździe 3,5mm masz rozłączone dwa kawałki kabla. Dodatkowo przedłużacz można sobie dobrać o takiej długości jak człowiek potrzebuje. Natomiast 3 metrowy kabel walający się po podłodze to proszenie się o kłopoty i uszkodzenia mechaniczne albo zwinięty podwiązany kłębek kabla który trzeba gdzieś upchnąć żeby w oczy nie kuł i nie przeszkadzał.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...