Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie słuchawki do muzyki electro do 210zł ?

słuchawki headset dźwięk muzyka electro bas klubowa kupić

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arkady2

Arkady2
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 18:26

Witam :) 
Potrzebuję jakiś dobrych słuchawek do muzyki w stylu electro, z w miarę dobrym basem i w miarę głośne ( LISTA UTWORÓW KTÓRYCH GŁÓWNIE SŁUCHAM )
Lubię sobię posłuchać takiej muzyki, zwłaszcza refren, gdzie jest porządne je***cie :D 

Zakres ceny: do 210zł

Obecnie posiadam słuchawki Natec Genesis H12,  nawet spoko były, ale jak dla mnie trochę za mało basu i wgl...nie są jakieś najlepsze no ale cóż...

Fajnie jakby były bezprzewodowe (bo czasem kabel mnie wkurza i przez niego właśnie najczęściej psują mi się słuchawki, bo jakbym nie uważał to zawsze się coś stanie),  ale nie muszą. Wiem że lepszą jakość dźwięku oferują te przewodowe, więc jakoś się z tym uporam :) 

Nie za bardzo się znam na tym wszystkim...więc może Wy mi coś polecicie :) ?

• 0

#2 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7558 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 16 grudzień 2016 - 19:17

Superlux hd669, EVO, Creative Aurvana Live,Encore RockMaster OE i jeszcze cała masa.

Na fachowa pomoc, z pośród bezprzewodowych chyba raczej nie masz co liczyć :)

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#3 jurkiewicz-gracjan-2000

jurkiewicz-gracjan-2000
  • Gracjan

• 59 postów
  • Miejscowość:Tuchola

Napisano 30 styczeń 2017 - 12:17

Bezprzewodowe z mocnym basem - Sony MDR-XB650BT (ale w tej cenie jedynie używki możesz dostać)

AKG K518 DJ, jako przewodowe z mocnym basem. ;)

Ale tak jak sam wspomniałeś w poście, bezprzewodowe ogólnie gorzej grają niż przewodowe, no i K518 mają trochę mocniejszy ten bas, ale z kontrolą. :)

Jeśli idzie o słuchawy przewodowe z basem rozlewającym się na inne pasma, miażdżącym to Sony XB600, XB400. 

Użytkownik jurkiewicz-gracjan-2000 edytował ten post 30 styczeń 2017 - 12:18

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: słuchawki, headset, dźwięk, muzyka, electro, bas, klubowa, kupić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych