Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam poszukuje słuchawek do 300zł najlepiej zamknietych chciałbym zeby mial mocny i gleboki bas na oku jak na razie mam takstar hd6000 nie znam sie na sluchawkach i czekam na wasze opinie o nich albo inne propozycje z gory dziekuje za  odpowiedź http://x.forum.cdaction.pl/uploads/emoticons/default_smile_prosty.gif

Link to post
Share on other sites

Polecam Ci Słuchawki Arctic P533 w wersji Military :) dają radę z basem i kosztują poniżej 300 zł na allegro.

A do czego je porównasz jakie inne modele przesłuchałeś i które wypadły słabiej że wybrałeś te? Jak wygląda środek pasma i wysokie tony? Bas gra bardziej środkiem czy większy akcent na sub bas jest?
Link to post
Share on other sites

Haha no to widzę że rozsądny jesteś bo koleś je polecił raczej tyko dlatego że sam je kupił a jak wiadomo nie przyzna się że kupił szrot

Encore Rockmastery

hd669

Takstar pro 80 / hiperx Cloud (to to samo tylko te 2 maja mic)

Wspomniane przez ciebie hd6000

Somic v2

To tak na szybko z pamięci przejrzyj jeszcze post polecanych i pogrzeb po forum było niedawno parę podobnych tematów

Link to post
Share on other sites

Haha no to widzę że rozsądny jesteś bo koleś je polecił raczej tyko dlatego że sam je kupił a jak wiadomo nie przyzna się że kupił szrot

Encore Rockmastery

hd669

Takstar pro 80 / hiperx Cloud (to to samo tylko te 2 maja mic)

Wspomniane przez ciebie hd6000

Somic v2

To tak na szybko z pamięci przejrzyj jeszcze post polecanych i pogrzeb po forum było niedawno parę podobnych tematów

Najbardziej podobają mi sie te modele

sennheiser 429

Takstar hd6000

i nie wiem jak te Cal co bys tak od siebie najbardziej polecil z tych co wymienilem jezeli chodzi o moc i glebie basu

i jeszcze Takstar 80 pro 

Link to post
Share on other sites

Kurcze i które to wybrać jezeli chodzi o moc i głębie basu hyperx czy moze te takstary hd 6000 a moze jednak 80 pro mam taki mętlik w głowie że już nie wiem


Fex mam do Ciebie pytanie krótka piłka wiem ze wybor sluchawek to moj wybor i zalezy od gustu i chce sie zapytac z ciekawosci według twoich upodobań jakie ty byś wybral sluchawki do 300zl z jak najlepszym basem chodzi mi o to jakbyś ty miał kupować to które byś wybrał


nie koniecznie z wyżej wymienionych 

Link to post
Share on other sites

Sam wybrałbym te które mam, czyli SOMiC V2 + nausznice HM5

 

Wielu osobom będzie pewnie jednak w nich basu brakowało, dla mnie jest akuratnie :) Widzisz gusta, guściki, ale sam musisz decydować :)

 

PS. W końcu pewna zasada zobowiązuje "mam, to polecam" :P

Link to post
Share on other sites

Tak tylko problem w tym ze nie mam jak w ogole jakich kolwiek przesłuchać a z doswiadczenia a nie z posiadania to jakies polecasz kuszą mnie hd6000 ale no tak opinie sa takie glebia basu fajne dobry dzwiek albo nie sa warte swojej ceny dudnia lepsze Cal lepiej kupic cos innego i w koncu nie wiem ;c


a na jakiejs polskiej stronie mozna kupic te somici 

Link to post
Share on other sites

no ja chce cos co ma takiego kopa z tym basem albo gdzie bardzo odczuwalny choc nie wiem czy takie sluchawki sa do tych 300zl 


albo chociaż z dominacja tego basu po prostu podajcie jeden konkretny model na razie jestem nastawiony na takstary hd 6000


Dobra krotka pilka brac te takstary hd6000 czy moze rozwazyc kupno nad jakimis innymi sluchawkami z dobrym basem tylko jakimi


No tak jak juz wiecie szukam sluchawek z mocnym i dobrym basem to moze zamiast tych hd6000 to moze superlux evo albo jakies inne + karta dzwiekowa mam jeszcze do wyboru jedna ciekawa opcje akg k518 mialem je zamawiac ale budzet mi sie poszerzył to dodalem temat maja sluzych do dluzszego siedzenia przy kompie i po opiniach to akg nie sa zbyt wygodne tylko ze ja mam dosc mala glowe wiec co myslicie ktores z superluxow + karta dzwiekowa czy moze akg albo jednak takstary?


ogolnie dla mnie lepsze by byly chyba akg bo wiecej basu i konstrukcja zamknieta a gram tez w csa ale boje sie ze bede za bardzo cisnąć 

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj bylem w x komie i sie zapytalem o pare sluchawek nie bylo ich ale byly Cal i powiedzial ze bede dobrym wyborem mial je odsuchalem pare piosenek i bas mi sie nawet spodobal a racji ze gram w csa to byly dobrym wyborem wziąłem je i nie żałuje


Bez karty dziwekowej tylko z integra dzwiek jest tak jakby poziomy i przyjemny z moja karta dzwiekowa jezeli mozna tak to nazwac Bloody g480 sluchawki jakby sie wsciekaja bas jest mocno podbity i mi wystarcza nawet bym powiedzial ze az troche za duzo go jest jeszcze mi ten Pan powiedzial ze jak sie sluchawki wygrzeja beda lepiej grac a mi sie juz bardzo podobają nie żałuje ze je kupilem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...