Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Windows 7 - Karygodna aktualizacja

windows 7 aktualizacja

Najlepsza odpowiedź jarrino, 14 grudzień 2016 - 18:40

Jeśli masz włączone,to możesz spróbować przywrócić stan sprzed aktualizacji. Zaglądnij do punktu przywracania systemu...

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasperczak15

kasperczak15
  • Amator

• 26 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:19

Witajcie.

Dzisiaj przy zamykaniu systemu instalowały się aktualizacje windows, niby rzecz normalna. Po powrocie z uczelni odpaliłem kompa i oniemiałem jak to zobaczyłem. 

-Tapeta jak przy pierwszym zainstalowaniu systemu

- Wszystkie foldery z pulpitu zniknęły, zostały tylko ikony aplikacji poukładane alfabetycznie

- Save'y z gier i wszystko w dokumentach i pobranych zniknęły

- Przeglądarka chrome, jakby została przeinstalowana - totalny stock - ani historii ani zapisanych zakładek czy rozszerzeń

Na pewno znajdzie się tego więcej ale raczej będziecie wiedzieli o co mi chodzi.

Pytanie co teraz, jest szansa na przywrócenie poprzedniego stanu rzeczy czy raczej trzeba zagryźć zęby i wszystko od nowa?

Dodam, że 3 dni temu komputer został zeskanowany pogramem Comodo i Malwarebytes Anti-Malware i trochę śmieci i wirusów wyrzucił, lecz było wszystko normalnie więc raczej wątpię żeby to była przyczyna.

Proszę o porady i pomoc za które z góry dziękuję.

Windows 7 64bit

• 0

#2 MrCake

MrCake
  • Amator

• 50 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:21

Wygląda to tak jakby zmienił się profil użytkownika. Sprawdź może czy się nie zmienił.

• 0

CPU: i5 760 GPU: Gigabyte GTX 470 RAM: 2x4 GB Goodram ddr3 2133 MHz MOBO: Asus P7P55D-E LX
HDD: Seagate Barracuda 1 TB PSU:Corsair PowerSupply 650w Keyboard: Natec Genesis CX33 Mouse: Zalman zm-m401r Audio: Logitech g430

#3 kasperczak15

kasperczak15
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:27

Profil miałem jeden i niestety to nie to. Wgląda to tak, że po prostu aktualizacja uszkodziła mi ten profil, który się ponownie załadował jako stock. Może ma ktoś jakieś inne sugestie? 

• 0

#4 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10443 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:40   Najlepsza odpowiedź

Jeśli masz włączone,to możesz spróbować przywrócić stan sprzed aktualizacji. Zaglądnij do punktu przywracania systemu...

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#5 kasperczak15

kasperczak15
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 18:58

Dzięki Jarrino za pomoc. Podziałało i wszystko wróciło do poprzedniego stanu.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: windows 7, aktualizacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych