Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprawa wygląda tak: notebook Dell 7566 z wyjściem HDMI i monitor Dell E2214H FHD z wejściami VGA/DVI. Kupiłem przejściówkę HDMI (F) -> DVI-D (M) (dokładnie taką http://savio.net.pl/pl/viruemart-store/adaptery-i-przejsciowki/adapter-hdmi-dvi-cl-21-detail)- kabel HDMI z notebooka do przejściówki a ją do monitora (DVI-D Female) i nic - czarny ekran. Dziwne, bo sprzęt jest OK - mam tych monitorów kilkanaście i na każdym jest tak samo, ale za to jak podłączam do innych starszych monitorów np. Samsung czy Philips wszystko gra i buczy. Dodatkowo W10 wykrywa monitor odpowiednim sterownikiem (który jest aktualny) - próbowałem zmniejszać rozdzielczość dla ustawień tego zewnętrznego monitora Dell i różne ustawienia i nic nie działa.... na żadnym z tych Delli...

Ma ktoś jakiś pomysł ?? Żeby nie fakt, że podłączam po inne i działa, to bym był pewien, że może nie kompatybilna wersja DVI albo uszkodzony kabel czy coś - ale na Samsungu hula, i gdyby nie fakt, że to nie monitor FHD to pewnie był przy nim został. Pomocy !! :-)

Link to post
Share on other sites

Też tak miałem, monitor DVI, w laptopie lenovo y50-70 HDMI. Kupiłem 3 przewody,na żadnym nie łączyło. Laptop dziewczyny i brata z tymi samymi kablami współgrał. Myślałem, że mam zepsute wyjście w laptopie, ale jak podłączyłem hdmi-hdmi to telewizora to działało, aż miło. Więc chyba jedyną opcją jest zmiana monitora na fhd, bo u mnie zmiana ustawień czy aktualizacje nic nie pomogły.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...