Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Smartfon z wytrzymałą baterią za około 500zł (może być uzywany)

500 telefon smartfon dobra bateria wytrzymala uzywany problem lg

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SgtAnarchyPL

SgtAnarchyPL
  • Nowicjusz

• 22 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 23:19

Witam,
Ostatnio mam problem z moim lg g3, rozładowuje sie w ekspresowym tempie. Dzisiaj wróciłem do domu podłączyłem go do prądu, żeby przed wyjściem się naładował. Jakie było moje zdziwienie jak wyszedłem z domu, próbuję włączyć telefon, a okazuję się, że ma 0%. Podłączyłem go ponownie, przez pół godziny ładowania cały czas na ekranie widniał 1% baterii. Myślałem, że to błąd, zrestartowałem go i nadal 1%.
Podłączyłem do innej i bardzo powoli się ładuje.

Stąd moja prośba, moglibyście mi polecić dobre smartfony za około 500zł (mogą być używane)?
Najbardziej zależy mi na wytrzymałej baterii, telefonu używam głównie do smsów i map.
Z góry dziękuję za pomoc.

• 0

#2 Blitz007

Blitz007
  • Gaduła

• 369 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 04:07

Jak na mój gust, to niekoniecznie ma sens rozerwać się z G3. Najpewniej ma zepsuty czujnik baterii. Naprawa tego w serwisie i prewencyjne wymiana baterii wydaje się być rozsądniejsza
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: 500, telefon, smartfon, dobra, bateria, wytrzymala, uzywany, problem, lg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych