Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki muzyczne nauszne - prezent do 300-350zł

nauszne słuchawki do 300zł do 350zł prezent przewodowe muzyczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 JoanM

JoanM
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 15:12

Cześć,

Chciałabym kupić słuchawki nauszne/muzyczne dla męża pod choinkę. Niestety znawca tematu ze mnie żaden - mimo przeczytania już kilkunastu recenzji, artykułów itp.

Potrzebowałabym pomocy / porady:

* przedział cenowy 250-350zł

* słuchawki nauszne, przewodowe, bardziej jako muzyczne niż gamerskie (ulubiona muzyka: electro, drum&bass, dubstep - więc pewnie takie z dobrym bassem)

* nie pytajcie o kartę dźwiękową / urządzenie wzmacniające bo nie wiem

* mąż grafik, więc będzie zapewne używał ich czasami po kilka godzin dziennie więc wygoda ma tutaj również znaczenie

Patrzyłam na:

SENNHEISER HD 449

AUDIO-TECHNICA ATH-M30X

PHILIPS SHL3565BK

SKULLCANDY CRUSHER 2.0

Pomóżcie!

Użytkownik JoanM edytował ten post 13 grudzień 2016 - 15:15

• 0

#2 aingard

aingard
  • Amator

• 41 postów

Napisano 13 grudzień 2016 - 16:17

Hej, otwarte czy zamknięte, czytaj - gdzie dokładnie ma ich używać? Dom czy praca? Co do karty dżwiękowej - napisz nam proszę po prostu skąd będzie czerpał muzykę i podłączał słuchawki :)

Ze swojej strony jeszcze nic bym Ci nie polecił, bo odpowiedzi na te dwa pytania są obowiązkowe :)

• 0

#3 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7553 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 13 grudzień 2016 - 18:18

Do tej muzyki powinny pasować zamknięte Superluxy HD669,HyperX Cloud. Komfort, to kwestia indywidualna, co dla jednego wygodne, dla drugiego niekoniecznie. Które z nich lepsze ? ciężko ocenić natomiast ,Hypery są lepiej wyposażone i teoretycznie wydaje mi się, że wygodniejsze dla większości osób powinny być jak HD669.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#4 JoanM

JoanM
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:04

Zapomniałam no tak - zamknięte. Do użytku w domu i pracy bo pracuje i tu i tu.

Będzie pewnie najczęściej podłączał do laptopa (lenovo y510p) lub do amplitunera.

• 0

#5 Sholan

Sholan
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 09:10

Ja polecam Creative Aurvana Live!, do muzyki są świetne ! 

• 0

#6 aingard

aingard
  • Amator

• 41 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:29

Ja osobiście posiadam do tego uniwersalne Reloop SHP-1, czyli tańszego brata bliżniaka Brainwavz HM5...

Ostatnio kupiłem nowe za 300 złotych na allegro. Plusem są DOSKONAŁE zdolności do izolacji jak na taką cenę, a także przyjemny, solidny bas i zrównoważona średnica, lekko wycofana góra. NIE są to jednakże słuchawki typowo pod elektronikę, do tego bardziej bym polecał AKG 240 Studio, które jednakże są modelem półotwartym, więc nie nadają się do biura :)

Propozycja adivxv wydaje się też rosądna, mam również HD669, więc oceniam je jako rozsądne słuchawki za 150 złotych, lecz nie mają podejścia jakościowego do Reloop bądź HyperX Cloud.

Daj znać co wybrałaś :)

CAL-e to też ciekawy wybór, tylko czy będą OK do elektroniki i będą posiadały głęboki, kontrolowany bass do dubstepu? 

Jeżeli zależy mu tylko i wyłącznie na bassie i nie wiem, kocha jak mu rozsadza głowę to SKULLCANDY CRUSHER które wymieniłaś do tego się nadają, ja tego bym kijem nie dotknął ;)

• 0

#7 JoanM

JoanM
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 15:38

Trudny wybór :)

Skullcandy odrzuciłam - chciałabym żeby jednak za parę lat słyszał co do niego mówię :) Zeszłam trochę z kwotą bo chciałabym do prezentu dorzucić power bank bo wiem, że nie ma i potrzebuje też :)

A co myślicie o TAKSTAR HD5500 lub SUPERLUX HD685? 

• 0

#8 aingard

aingard
  • Amator

• 41 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 16:21

Pomyśl o tym co napisał adivxv - HD669 to dobry wybór w tej cenie, mam tutaj organoleptyczne doświadczenia. Akurat zamkniesz się w cenie dobry powerbank + słuchawki. :)

Użytkownik aingard edytował ten post 14 grudzień 2016 - 16:21

• 0

#9 JoanM

JoanM
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 10:28

Te Superluxy są brzydkie - oczywiście to tylko moja opinia.

Znalazłam Reloop SHP-1 za 300zł i chyba mimo planu na wydanie mniej to je kupię (+ PQI i-Power POWER BANK 7800mAh:)

A co myślicie o TAKSTAR HD5500 lub HD6000  lub AUDIO-TECHNICA ATH-M30X?

• 0

#10 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4491 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 15 grudzień 2016 - 10:54

Myślę że ze shp będą ok zwłaszcza że fajnie grają i zagrają ze wszystkiego
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#11 DOROBAN

DOROBAN
  • Dyskutant

• 173 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 13:15

Trudny wybór :)

Skullcandy odrzuciłam - chciałabym żeby jednak za parę lat słyszał co do niego mówię :) Zeszłam trochę z kwotą bo chciałabym do prezentu dorzucić power bank bo wiem, że nie ma i potrzebuje też :)

A co myślicie o TAKSTAR HD5500 lub SUPERLUX HD685? 

Słuchawki rewelacyjne do słuchania muzyki. Bardzo wyciszają, tak że człowiek skupia się na dźwięku i nie słyszy co dzieje się dookoła.
Nie nadają się w ogóle do rozmowy przez internet (np SKYPE).
Słabo radzą sobie z obsługa rozmów telefonicznych.

• 0

#12 d1w9d

d1w9d
  • Nowicjusz

• 23 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 00:24

Daj znać co wybrałeś mam podobny problem 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nauszne, słuchawki, do 300zł, do 350zł, prezent, przewodowe, muzyczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych