Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,

 

Chciałabym kupić słuchawki nauszne/muzyczne dla męża pod choinkę. Niestety znawca tematu ze mnie żaden - mimo przeczytania już kilkunastu recenzji, artykułów itp.

Potrzebowałabym pomocy / porady:

* przedział cenowy 250-350zł

* słuchawki nauszne, przewodowe, bardziej jako muzyczne niż gamerskie (ulubiona muzyka: electro, drum&bass, dubstep - więc pewnie takie z dobrym bassem)

* nie pytajcie o kartę dźwiękową / urządzenie wzmacniające bo nie wiem

* mąż grafik, więc będzie zapewne używał ich czasami po kilka godzin dziennie więc wygoda ma tutaj również znaczenie

 

Patrzyłam na:

SENNHEISER HD 449

AUDIO-TECHNICA ATH-M30X

PHILIPS SHL3565BK

SKULLCANDY CRUSHER 2.0

 

Pomóżcie!

Edytowane przez JoanM
Link to post
Share on other sites

Hej, otwarte czy zamknięte, czytaj - gdzie dokładnie ma ich używać? Dom czy praca? Co do karty dżwiękowej - napisz nam proszę po prostu skąd będzie czerpał muzykę i podłączał słuchawki :)

 

Ze swojej strony jeszcze nic bym Ci nie polecił, bo odpowiedzi na te dwa pytania są obowiązkowe :)

Link to post
Share on other sites

Do tej muzyki powinny pasować zamknięte Superluxy HD669,HyperX Cloud. Komfort, to kwestia indywidualna, co dla jednego wygodne, dla drugiego niekoniecznie. Które z nich lepsze ? ciężko ocenić natomiast ,Hypery są lepiej wyposażone i teoretycznie wydaje mi się, że wygodniejsze dla większości osób powinny być jak HD669.

Link to post
Share on other sites

Ja osobiście posiadam do tego uniwersalne Reloop SHP-1, czyli tańszego brata bliżniaka Brainwavz HM5...

Ostatnio kupiłem nowe za 300 złotych na allegro. Plusem są DOSKONAŁE zdolności do izolacji jak na taką cenę, a także przyjemny, solidny bas i zrównoważona średnica, lekko wycofana góra. NIE są to jednakże słuchawki typowo pod elektronikę, do tego bardziej bym polecał AKG 240 Studio, które jednakże są modelem półotwartym, więc nie nadają się do biura :)

Propozycja adivxv wydaje się też rosądna, mam również HD669, więc oceniam je jako rozsądne słuchawki za 150 złotych, lecz nie mają podejścia jakościowego do Reloop bądź HyperX Cloud.

 

Daj znać co wybrałaś :)

CAL-e to też ciekawy wybór, tylko czy będą OK do elektroniki i będą posiadały głęboki, kontrolowany bass do dubstepu? 

Jeżeli zależy mu tylko i wyłącznie na bassie i nie wiem, kocha jak mu rozsadza głowę to SKULLCANDY CRUSHER które wymieniłaś do tego się nadają, ja tego bym kijem nie dotknął ;)

Link to post
Share on other sites

Trudny wybór :)

Skullcandy odrzuciłam - chciałabym żeby jednak za parę lat słyszał co do niego mówię :) Zeszłam trochę z kwotą bo chciałabym do prezentu dorzucić power bank bo wiem, że nie ma i potrzebuje też :)

 

A co myślicie o TAKSTAR HD5500 lub SUPERLUX HD685? 

Link to post
Share on other sites

Trudny wybór :)

Skullcandy odrzuciłam - chciałabym żeby jednak za parę lat słyszał co do niego mówię :) Zeszłam trochę z kwotą bo chciałabym do prezentu dorzucić power bank bo wiem, że nie ma i potrzebuje też :)

 

A co myślicie o TAKSTAR HD5500 lub SUPERLUX HD685? 

 

Słuchawki rewelacyjne do słuchania muzyki. Bardzo wyciszają, tak że człowiek skupia się na dźwięku i nie słyszy co dzieje się dookoła.
Nie nadają się w ogóle do rozmowy przez internet (np SKYPE).
Słabo radzą sobie z obsługa rozmów telefonicznych.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...