Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Święta idą więc nadszedł czas na zmianę sprzętu :

 

  • mój budżet : 700-800zł, ew. do delikatnego naciągnięcia ;)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : któryś z dużych elektrosklepów internetowych, prawdopodobnie x-kom. W allegrowe aukcje Januszy nie chcę się bawić.
  • nówka czy używka : nówka tylko i wyłącznie
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : bez większego znaczenia
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Głównie internet, do tego trochę muzyki i filmików, przeglądanie pdfów i klasyczne funkcje telefonu. Oczywiście jakieś fotki też będą, w gierkę też od czasu do czasu zagram, ale to raczej nieco mniej istotne funkcje.
  • moje najważniejsze wymagania : Nie mam jakichś specjalnych, byleby spełniał zadanie w wyżej opisanym użytkowaniu.

Zwróciłem uwagę na powszechnie polecanego Redmi i bardzo możliwe, że na niego się zdecyduję, aczkolwiek jestem ciekaw jakie alternatywy moglibyście mi zaproponować. Myślałem nad Honorem 7 Lite, ale to łączyłoby się z dołożeniem stówki (w sumie Redmi 3S 3/32 też). Co sądzicie o Huawei Y6 II? Jakieś inne propozycje?

 

Z góry dziękuję za wszelkie rady. :)

Link to post
Share on other sites

Honor 7 lite jest dostepny w sklepach za ok. 900zł i cieżko będzie znaleźć coś lepszego jeśli chodzi o nówki. Redmi 3s też jest ok ale ma wolniejszy procesor i ekran o mniejszej rozdzielczości ale za to oferuje rewelacyjny czas pracy na baterii.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Co do baterii to nie jest to dla mnie jakaś specjalnie istotna kwestia, bo mój stary zajechany Samsung przyzwyczaił mnie już do codziennego ładowania. 

 

Jeżeli chodzi o Honory, bardzo mnie nurtuje jedna kwestia, mianowicie dość znacząco wystający aparat z korpusu. Jak to się sprawdza w codziennym użytku, jak duża jest podatność na uszkodzenia? Oczywiście nie chodzi mi o jakieś rzucanie telefonem, tylko czy w zwykłym użytku, np. kładąc telefon na twardej powierzchni nie istnieje zwiększone ryzyko porysowania aparatu.

 

Oferta Redmi z allegro wygląda kusząco, nawet bardzo. Z tym, że smartfon ma być tylko częścią większego zamówienia (wymieniam i dorzucam parę rzeczy w PC), a że bardzo często nie ma mnie w domu, chciałem wszystko załatwić "za jedną paczką" że tak powiem.

Edytowane przez Colonel1121
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...