Skocz do zawartości

CS GO i LoL vs. poniższa konfiguracja sprzętowa


Recommended Posts

Cześć,

chciałbym się upewnić, czy na poniższym sprzęcie będzie można bez problemów i płynnie grać w ww. gry.

 

Intel Q6600

5GB Ram DDR2 800

GTX 260 896 MB DDR3, 448bit

HDD

Win7

 

Patrząc na wymagania sprzętowe tych gier to problemów nie powinno być, lecz wolę zapytać.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites

W LoL pograsz bez problemu na wysokich/najwyższych ustawieniach, CS też, jeśli lubisz dużą ilość fps będziesz musiał pobawić się ustawieniami. 

 

PS. Skąd ta egzotyczna ilość ram?(chyba że to literówka). Lepiej sprawdzało by się 4GB (2x2 w dual channel).

Edytowane przez Czaszka
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

PS. Skąd ta egzotyczna ilość ram?(chyba że to literówka). Lepiej sprawdzało by się 4GB (2x2 w dual channel).

 

Nie nie, dobrze widzisz. Mam dwie identyczne pary kości. 2x2gb i 2x512mb więc powinny normalnie pracować w dualu.

Płyta ma 4 sloty na ram. Jakiś lepszy Gigabyte DS3.

 

Przy okazji zapytam jakby to wyglądało z gratami AMD ?

AMD Athlon x4 620 a cała reszta jak wyżej tylko ramu 4gb. (płyta główna ma dwa sloty)

Link to post
Share on other sites

Tak, mam go czym schłodzić tylko nie wiem dlaczego ma około 50 stopni w spoczynku na fabrycznych ustawieniach. Siedzi na nim Mugen także ma co odbierać ciepło. Pasta oczywiście nowa MX-2....

Tak czy inaczej zostanę przy intelu.

 

e:/

'oczywiście mówię o temperaturach poszczególnych rdzeni/ procesor ogólnie ma około 35st w spoczynku'

Edytowane przez silence
Link to post
Share on other sites

Przy fabrycznych ustawieniach daj na sztywno ile zalejacą (między 1.2 a 1.3V). Co do podkręcenia - przy 2800MHz ponad 80C to zdecydowanie za dużo. Jesteś pewny, że chłodzenie jest dobrze założone? Dociska w każdym miejscu?

Link to post
Share on other sites

 

 

W csgo powinieneś mieć ok. 80fps na maks detalach w 1280x1024

A przy rozdzielczości 1680x1050 przy monitorze 22" o ile się nie mylę?

 

 

 

Przy fabrycznych ustawieniach daj na sztywno ile zalejacą (między 1.2 a 1.3V). Co do podkręcenia - przy 2800MHz ponad 80C to zdecydowanie za dużo. Jesteś pewny, że chłodzenie jest dobrze założone? Dociska w każdym miejscu?

Wiesz co, już przy zakładaniu tego coolera wydawało mi się, że za luźno siedzi. Muszę go ściągnąć i podgiąć nóżki. Mam wersję Mugena bez back plate. Normalnie zastosowali push-piny jak przy boxowym chłodzeniu intela...  

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...